M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE

47 strzałów, 4 śmiertelnie, podczas weekendu w kontrolowanym przez demokratów Chicago

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

W weekend w kontrolowanym przez Demokratów Chicago zastrzelono czterdzieści siedem osób, cztery śmiertelnie.

Scott Olson/Getty Images
„Chicago Sun-Times” donosi, że ofiarami śmiertelnymi byli 16-letni chłopiec, który został zastrzelony podczas siedzenia w samochodzie w Little Village, 19-letni mężczyzna, który został zastrzelony w Garfield Park, oraz 29-letni – stary człowiek, który został zastrzelony w południowym Chicago.

Czwarte śmiertelne rozstrzelanie dotyczyło 47-letniego mężczyzny, który zginął siedząc w pojeździe w parku Humboldta. Mężczyzna, Douglas Tate, został dwukrotnie trafiony ogniem i zabrany do szpitala, gdzie uznano go za zmarłego.

Znalezione obrazy dla zapytania strzelanina w chicago zdjecia

11 sierpnia 2019 r. Breitbart News poinformował, że sześciu zostało rannych w niedzielę rano, gdy rewolwerowiec otworzył ogień w Garfield Park. CBS Chicago poinformowało, że bandyta otworzył ogień z wnętrza „jasnego sedana” około 2:47 rano. Niedoszłe ofiary „stały w dużej grupie”, a pięć kobiet i jeden mężczyzna zostało rannych.

Pięćdziesiąt trzy osoby zostały zastrzelone, siedem śmiertelnie, w kontrolowanym przez Demokratów Chicago w pierwszy weekend sierpnia. W ostatni weekend lipca zastrzelono czterdzieści osiem osób, dziewięć śmiertelnie.

 

 

zrodlo:https://www.breitbart.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: