NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
13 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

47 strzałów, 4 śmiertelnie, podczas weekendu w kontrolowanym przez demokratów Chicago

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

W weekend w kontrolowanym przez Demokratów Chicago zastrzelono czterdzieści siedem osób, cztery śmiertelnie.

Scott Olson/Getty Images
„Chicago Sun-Times” donosi, że ofiarami śmiertelnymi byli 16-letni chłopiec, który został zastrzelony podczas siedzenia w samochodzie w Little Village, 19-letni mężczyzna, który został zastrzelony w Garfield Park, oraz 29-letni – stary człowiek, który został zastrzelony w południowym Chicago.

Czwarte śmiertelne rozstrzelanie dotyczyło 47-letniego mężczyzny, który zginął siedząc w pojeździe w parku Humboldta. Mężczyzna, Douglas Tate, został dwukrotnie trafiony ogniem i zabrany do szpitala, gdzie uznano go za zmarłego.

Znalezione obrazy dla zapytania strzelanina w chicago zdjecia

11 sierpnia 2019 r. Breitbart News poinformował, że sześciu zostało rannych w niedzielę rano, gdy rewolwerowiec otworzył ogień w Garfield Park. CBS Chicago poinformowało, że bandyta otworzył ogień z wnętrza „jasnego sedana” około 2:47 rano. Niedoszłe ofiary „stały w dużej grupie”, a pięć kobiet i jeden mężczyzna zostało rannych.

Pięćdziesiąt trzy osoby zostały zastrzelone, siedem śmiertelnie, w kontrolowanym przez Demokratów Chicago w pierwszy weekend sierpnia. W ostatni weekend lipca zastrzelono czterdzieści osiem osób, dziewięć śmiertelnie.

 

 

zrodlo:https://www.breitbart.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: