DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Trump: Kim chce się spotkać ponownie, przepraszając za testy rakietowe

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BERKELEY HEIGHTS, NJ (AP) – Prezydent Donald Trump powiedział w sobotę, że Kim Jong Un z Korei Północnej chce spotkać się ponownie, aby „rozpocząć negocjacje” po zakończeniu wspólnych ćwiczeń wojskowych USA-Korea Południowa. Powiedział też, że Kim przeprosił za niedawne testy rakiet bliskiego zasięgu, które wstrząsnęły amerykańskimi sojusznikami w regionie.

Trump tweetuje więcej szczegółów z „pięknego” trzystronicowego listu, który powiedział dziennikarzom w piątek, że otrzymał od Kim. Trump, który spędza wakacje w swoim klubie golfowym w New Jersey, powiedział, że Kim spędził większość swojego listu narzekając na „śmieszne i kosztowne ćwiczenia”, które Korea Północna uważa za zagrożenie.

Powiedział, że Kim zaoferował mu „małe przeprosiny” za ostatnie testy i zapewnił, że „testy te zakończą się po zakończeniu ćwiczeń”. Korea Północna w sobotę wystrzeliła w morze dwa, jak się zdawało, dwa pociski balistyczne krótkiego zasięgu. Wojsko Korei Południowej – piąta runda startuje w niecałe trzy tygodnie.

„Nie mogę się doczekać spotkania z Kim Jong Un w niedalekiej przyszłości!” – napisał Trump.

Dwaj przywódcy spotkali się trzykrotnie – w Singapurze, Hanoi i w Koreańskiej Strefie Zdemilitaryzowanej – ale krytycy twierdzą, że Trump otrzymał kilka ustępstw w związku z programem broni nuklearnej Korei Północnej w zamian za spotkania.

Podczas drugiego szczytu w Wietnamie w lutym Trump odrzucił żądanie Kima dotyczące szeroko zakrojonej sankcji w zamian za rozbiórkę głównego kompleksu nuklearnego na Północy, co było częściowym krokiem rozbrojenia.

USA i Korea Południowa zmniejszyły swoje główne ćwiczenia wojskowe od pierwszego szczytu Trumpa i Kima w czerwcu 2018 r. Ale Północ nalega, aby nawet zmniejszone ćwiczenia naruszały umowy między Kim i Trumpem i zmuszały je do „opracowania, przetestowania i zastosowania potężnych środków fizycznych niezbędne dla obrony narodowej. ”

Kiedy ostatni raz spotkali się w czerwcu tego roku, Trump i Kim zgodzili się wznowić rozmowy nuklearne na szczeblu roboczym, które utknęły w martwym punkcie od lutego, ale od tego czasu nie było żadnych znanych spotkań między obiema stronami.

 

zrodlo:https://apnews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: