DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

TARCZYŃSKI O LGBT. „IDEOLOGIA DOPROWADZIŁA DO TEGO, ŻE LUDZIE UMIERAJĄ NA ULICACH”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DominikTarczynski2.jpg

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński złożył arcybiskupowi Markowi Jędraszewskiemu wyrazy podziękowania na antenie TVP po tym, jak duchowny mówił o tęczowej zarazie”.

– Trzeba było długo na nią czekać (…) Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa – mówił abp Jędraszewski w Bazylice Mariackiej w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Duchowny spotkał się z wielką falą krytyki po ataku na środowisko mniejszości seksualnych.

Piotr Sikora (teolog): Przesłanie kazania, które 1 sierpnia wygłosił abp Marek Jędraszewski, jest przeciwne nauce Jezusa. Metropolita krakowski wezwał do walki nie z własnym grzechem, lecz z innymi ludźmi.

– To anty-chrześcijanin! – mówi o Jędraszewskim prof. Leszek Balcerowicz.

– Arcybiskup Jędraszewski jest po prostu prymitywnym funkcjonariuszem Kościoła i mam nadzieję, że papież Franciszek to zauważy – wypowiadasię były premier Leszek Miller. 

Słowa arcybiskupa spodobały się politykowi Prawa i Sprawiedliwości Dominikowi Tarczyńskiemu, który dziękował duchownemu w studiu TVP INFO.

– Dziękuję abp. Jędraszewskiemu za odważne wystąpienie, za obronę polskiej tradycji.

– Ten typ jest nie tylko nienawistny i ksenofobiczny, ale też bezdennie głupi – mówi publicysta Piotr Szumlewicz o Tarczyńskim.

– Jenot jak zwykle w formie. Większych bzdur już nie mógł wymyślić. Straszne jest to, że spora część elektoratu PiS, która nosa ze swojego grajdoła nie wytknie, naprawdę wierzy w takie brednie. Bo niby skąd onimają wiedzieć jak jest skoro nigdy na tym Zachodzie nie byli – zareagowała internautka Aleksandra.

Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: