M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE …………………………………………………………. ZAŁÓŻ WŁASNE AUTORSKIE KONTO I PUBLIKUJ BEZ CENZURY FELIETONY ARTYKUŁY FILMY DOKUMENTY MATERIAŁY PRASOWE PRZEDRUKI

baner DAROWIZNA

Szokujący trop w sprawie śmierci Dawida Kosteckiego. Co wykazała sekcja zwłok?

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Dziennikarze „Gazety Wyborczej” dotarli do sensacyjnych wiadomości ws. śmierci Dawida Kosteckiego. Bokser mógł zostać odurzony, na jego szyi znaleziono ślady, które mogły powstać po wkłuciu igły.

 

Dominika Pawlik 
East News / Na zdjęciu: Dawid Kostecki

Według zamieszczonego na Twitterze fragmentu poniedziałkowego artykułu w „Gazecie Wyborczej”, Dawid Kostecki „mógł zostać odurzony, a jego samobójstwo upozorowane”.Według nowych informacji prokurator, który oglądał ciało boksera, znalazł nakłucia na szyi, w odległości od siebie ok. 0,5 centymetra

W poniedziałkowej „Wyborczej” mają zostać przedstawione nowe, informacje ws. zmarłego boksera. „Dawid Kostecki ujawnił aferę, której obyczajowe tropy prowadzą do najwyższych polityków PiS” – tak brzmi fragment tekstu, który ukaże się 12 sierpnia.

Przypomnijmy, że Kostecki zmarł w piątek (2 sierpnia) w celi w Areszcie Śledczym w Warszawie-Białołęce (więcej TUTAJ). – Powiesił się na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku pod kocem – przekazała w komunikacie Służba Więzienna. Podjęta reanimacja nie przyniosła efektu. Sportowiec zmarł w wieku 38 lat.

Były młodzieżowy mistrz świata WBC w 2011 r. został skazany na 2,5 roku więzienia za założenie i współkierowanie grupą przestępczą czerpiącą korzyści z nierządu. W 2016 r. znów trafił do więzienia – za kierowanie grupą przestępczą, która miała zajmować się m.in. legalizacją i obrotem samochodami pochodzącymi z kradzieży w krajach UE, wyłudzaniem podatku VAT oraz praniem brudnych pieniędzy.

W sobotę na cmentarzu Pobitno w Rzeszowie miał odbyć się pogrzeb Dawida „Cygana” Kosteckiego. Nie doszło jednak do niego. Początkowo pojawiła się informacja, że adwokat rodziny Kosteckiego Roman Giertych złożył wniosek o przeprowadzenie drugiej sekcji zwłok. Później jednak zdementowała to Polska Agencja Prasowa.

wojciech czuchnowski@czuchnowski

Gazeta Wyborcza ujawnia nowe fakty w sprawie śmierci Dawida Kosteckiego,świadka w aferze podkarpackiej. Na jego szyi znaleziono dwa ślady jak po wkłuciach igłą.Sekcja zwłok nie wyjaśniła,skąd się wzięły….

Screenshot_5

One thought on “Szokujący trop w sprawie śmierci Dawida Kosteckiego. Co wykazała sekcja zwłok?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: