DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rosja wzywa Google, by firma nie „reklamowała” protestów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Roskomnadzor, rosyjski państwowy regulator w sferze mediów i internetu, wystosował do koncernu Google pismo z wezwaniem do zakończenia ‚reklamowania nielegalnych masowych wydarzeń’ na YouTube – poinformowano dzisiaj na stronie internetowej tego urzędu.

Rosja wzywa Google, by firma nie "reklamowała" protestówJeśli Google nie podejmie odpowiednich działań, Rosja „zastrzega sobie prawo do adekwatnej reakcji”. (Fot. Getty Images)

Federalna Służba ds. nadzoru w sferze łączności i technologii informatycznych (Roskomnadzor) podkreśliła, że „wiele struktur”, prowadzących kanały na YouTube, „nabywa od YouTube instrumenty reklamowe”, np. powiadomienia push, w celu „rozpowszechnienia informacji” o nielegalnych akcjach. Powiadomienia push są wysyłane w chwili publikacji materiału bądź prowadzenia transmisji na żywo. Roskomandzor zaznaczył, że powiadomienia te „trafiają między innymi do użytkowników niebędących subskrybentami kanałów danych struktur”.

Znalezione obrazy dla zapytania protesty w rosji zdjecia

Urząd ostrzegł, że jeśli Google nie podejmie odpowiednich działań, to „będzie to oceniać jako ingerencję w suwerenne sprawy państwa, wrogie działanie oraz utrudnianie przeprowadzenia demokratycznych wyborów w Rosji”. Rosja „zastrzega sobie prawo do adekwatnej reakcji” – wskazano.

Znalezione obrazy dla zapytania protesty w rosji zdjecia

Andriej Klimow, wiceszef komisji spraw zagranicznych Rady Federacji (wyższej izby parlamentu), oświadczył dzisiaj, że „zewnętrzni przeciwnicy” Rosji „wykorzystali możliwości informacyjno-komputerowych technologii”, w tym YouTube, do „faktycznego manipulowania obywatelami Rosji”, którzy w sobotę uczestniczyli w demonstracji na prospekcie Sacharowa w centrum Moskwy. Klimow stoi na czele tymczasowej komisji ds. ochrony suwerenności państwowej i zapobiegania ingerencjom w wewnętrzne sprawy Rosji.

Grupa Biełyj Sczotczik, prowadząca podliczenia na manifestacjach, przekazała, że wczorajszej  uzgodnionej z władzami akcji w centrum Moskwy wzięło udział od 50 do 60 tys. ludzi. Według MSW, uczestniczyło w niej 20 tys. osób. Była to najliczniejsza manifestacja opozycji od ośmiu lat.

 

 

zrodlo:londynek.net

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: