DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Protesty opozycji w Moskwie, Petersburgu, Rostowie nad Donem, Jekaterynburgu, Chabarowsku i innych miastach Rosji [Aktualizacja]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dziś, 10 sierpnia, w rosyjskim mieście rosyjskich oficerów bezpieczeństwa zatrzymano około 60 uczestników akcji protestacyjnej, powiedział korespondent „Obecnego czasu” Anton Guskov.

Znalezione obrazy dla zapytania protesty w moskwie i petersburgu zdjecia

W przeciwieństwie do Moskwy, gdzie wiec został uzgodniony przez władze w godzinach 14.00–16.30, protest w Petersburgu był nieautoryzowany. Podobne działania miały miejsce w innych regionach Rosji. (Wideo: Czas teraźniejszy, Reuters).

zrodlo filmu:radio swoboda ukraina

Znalezione obrazy dla zapytania protesty w moskwie i petersburgu zdjecia

Znalezione obrazy dla zapytania protesty w moskwie i petersburgu zdjecia

Znalezione obrazy dla zapytania protesty w moskwie i petersburgu zdjecia

Dzisiaj w Moskwie, Sankt Petersburgu i wielu miastach Rosji m.in. Rostowie nad Donem, Jekaterynburgu i Chabarowsku doszło do kolejnych manifestacji opozycji. Tym razem część zgromadzeń m.in. w Moskwie odbyło się z zezwoleniem miejscowych władz i pod hasłami „przeciwko policyjnemu bezprawiu” oraz „wypuść i i dopuść”.

Przypomnijmy, uczestnicy pokojowych protestów domagają się, aby władze dopuściły około 30 niezależnych kandydatów do wyborów do Moskiewskiej Dumy Miejskiej. Demonstranci domagają się także uwolnienia z aresztów zatrzymanych podczas manifestacji z 27 lipca i 3

W Moskwie manifestacja odbyła się na oddalonym od centrum miasta placu Sacharowa. Według organizatorów wzięło w niej udział 50 tys. osób m.in. znani rosyjscy raperzy Oksymoron, Face i Loqiemean, dziennikarze Jurij Dud` i Leonid Parfienow, oraz blogerzy Eldar Dżarahow i Danił Popierecznyj. Według policji na placu Sacharowa zgromadziło się ok. 15 tys. manifestantów.

Przed manifestacją w Moskwie zatrzymana została współpracowniczka Aleksieja Nawalnego Ljubow . Według moskiewskiej policji miała ona podczas manifestacji przygotowywać prowokację nieuzgodnioną z organizatorami.

Według niepotwierdzonych danych w Moskwie zostało zatrzymanych już pięć osób, w Petersburgu 20, a w Rostowie nad Donem dwie osoby.

Przypomnijmy, w Moskwie podczas manifestacji z 27 lipca policja zatrzymała 1373 osoby, zaś 3 sierpnia 828 osób. W związku z tym „Nowaja Gazieta” opublikowała petycję domagającą się zakończenia prześladowań demonstrantów. Do 8 sierpnia podpisało ją ponad 100 tys. osób. Wybory do Moskiewskiej Dumy odbędą się 8 września 2019 r.

Aktualizacja:

Według najświeższych informacji w Moskwie zatrzymano 178 osób, Petersburgu – 80, Rostowie nad Donem – 15, a w Briańsku – 2 osoby.

zrodlo:https://kresy24.pl

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: