WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Polska – Francja: Wynik online i opis meczu kwalifikacyjnego IO w Tokio

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Polacy pokonali Francję 3-0 po fenomenalnym spotkaniu w Gdańsku i zbliżyli się do promocji Igrzysk Olimpijskich 2020 w Tokio. W pierwszym secie biali i czerwoni wygrali 25:21, w drugim 25:19, a w trzecim 25:20.

Polska wygrała w Gdańsku z Francją 3: 0 w swoim drugim międzykontynentalnym meczu eliminacyjnym Igrzysk Olimpijskich 2020 w Tokio. To zwycięstwo znacznie zbliżyło Czerwonych i Białych do awansu na przyszłoroczne Igrzyska Olimpijskie.

Polska – Francja: wynik meczu

Na drugim spotkaniu w sobotę Słoweńcy zagrają o 18:30 z Tunezyjczykami.

Poprzedniego dnia Polacy pokonali Tunezyjczyków 3-0, a Francuzi pokonali Słoweńców w tej samej proporcji. Tylko zwycięzca gdańskiego wydarzenia wygra karnet.

W niedzielę The Reds and Whites zakończą o 15:00 przeciwko Słoweńcom, aw południe Tri-Colours z drużyną z Afryki.

Oto jak wzięliśmy udział w meczu Polska-Francja w kwalifikacjach IO 2020 w Tokio:

Polska 3-0 Francja. Wynik do zapamiętania przez długi czas. Dziękujemy bardzo za podzielenie się emocjami z tego spotkania i zapraszamy do naszego następnego linku.

Michał Kubiak po bloku i mamy wygraną! Polacy wygrywają z Francją 3-0!

Francuzi służą w samochodzie, a my mamy piłkę do meczu!

Cubiac, ale tym razem zablokowany przez Francuzów.

Niestety Leon służy w samochodzie.

Kolejna uwaga dla Polski i Leona na chwilę!

Cóż, Francuz już ominął blok Nowakowski.

Po raz kolejny Leon atakuje fenomenalnie z lewej strony. Pauza dla Francji.

Linnale znów strzelił gola dla Francji, ale chwilę później Francuz służył w samochodzie.

Potrójny blok Polaków Lyneela poszedł dobrze w lewo. Przez chwilę jednak Polska strzelała gola po bloku Leon!

Świetny odbiór i atak na prawo Cubiac.

Kolejny błąd Polaków w wykonaniu piłki, wskazuje na Francję.

W jednej chwili Maciej Muzai rehabilituje Polaków.

Kolejny wielki blok Polaków i punkt dla Polski. W jednej chwili Boyer rzucił się w prawo.

Fantastyczna akcja Leona! Cios w polskiego przedstawiciela w drugim rzędzie był niekorzystny dla Francuzów. Drugi przełom techniczny w trzecim secie, a Polacy poprowadzili Francuzów o cztery punkty.

Leon po przerwie służy w samochodzie.

Fenomenalna wskazówka Michała Kubiaaka, czteropunktowa przewaga dla Polaków! Pauza dla Francji.

Fantastyczny, sytuacyjny punkt Fabiana Drizgi.

Odważnie teraz Polacy próbowali przejąć francuski atak, ale Cubiak rujnował tę sztukę.

W tym czasie francuski gol, ale na chwilę Ngapet psuje serwis.

Przeglądarka obsługiwała sieć i za chwilę Leon zdobył punkt dla Polski.

Notatki Le Roux dla Francji.

Znów świetny występ Drzyżgi i Bienieka strzelił w środku.

Dobry francuski atak po prawej stronie po przerwie.

Francuzi niszczą służbę i do pierwszej przerwy technicznej w trzecim secie Polacy prowadzą z „trójkolorowym” jednym punktem.

Nowakowski grał w siatce, a Ngapet zdobył punkt dla Francji po bloku.

Drzyzga zagrał teraz świetny blok, bardzo dobry odbiór od Muzaj.

Ace Boyer, ale wkrótce zepsuł usługi Francuza.

Teraz Francuzi zgodzili się dobrze po klęsce polskiego bloku, ale po chwili Leon znów wygrał dla białych i czerwonych.

Dwa wielkie ataki Leona, Polacy w jednym punkcie.

Boyer dobrze biegnie w lewo, gdy Ngapeth pojawia się na rogu.

Tym razem Brizard służy w samochodzie, a Leon zdobywa oko na Polskę.

Trzeci set rozpoczynamy od utraty punktów.

A Cubiac służy asowi! Polacy prowadzą z Francuzami w zestawach 2: 0!

Wreszcie, Bineek, postaw piłkę, notatki!

Błąd w utrzymaniu piłki na rurze, naszą przewagą jest topnienie.

Biniek atakuje sieć.

Cubiac jest bliski zablokowania swojego przeciwnika, ale Francuzi mają rację.

Kubiak ponownie tym razem kapitan Polaków się myli!

Michał Kubiak jest już zablokowany w ataku. Utknęliśmy w konfiguracji z trzema szwami.

Dwa fajne punkty z rzędu, odnotowane przez Francuzów.

Druga gra Leona jest przerwana, ale w pewnym momencie Polacy wykazują świetny atak i wynik po zablokowaniu.

Ngapeth bezpośrednio do POLSKIEJ ŚCIANY! Francuzi w drugim secie nie mają szans przedostać się do swojego trenera.

Wielki ruch Nowakowskiego był krótką, siedmiopunktową przewagą biało-czerwoną.

Ngapeth zdobył punkt po blokadzie Kubiaka.

Francuzi dotykają sieci! Kolejne oko do Polski.

Podwójna kula odbija się od Francuza, punkt dla Polski.

Drzyzga blokuje Ngapeta! Pięć punktów przewagi dla Polaków za drugi przełom techniczny w drugim secie.

Zakłóca grę Patri i wkrótce Ngapet atakuje samochód.

Patri zdobywa punkty dla Francji, a Leon atakuje trudną piłkę dla Polski.

Dobra gra Drzyżgi została ponownie wykorzystana przez Muzaja.

Wreszcie Ngapet przerywa wielką serię Polaków.

Ponownie Kubiak zagrał świetnie, a Muzai zaatakował piłkę.

Michał Kubiak atakuje z szóstego sektora! Trzy punkty przewagi dla Polaków.

Fenomenalna służba Kubiaka, która następnie nieco tęskniła za Leonem. Przez chwilę jednak Polacy z Novokowskim prowadzą potrójny blok i zdobywają punkt! Pauza dla Francuzów.

Leon stawia Polskę na czele!

Niesamowity podwójny blok Polaków! Biała i czerwona kropka.

Pierwszą przerwę techniczną rozpoczynamy od drugiego zestawu, przegrywając z Francuzem o jeden punkt.

Mamy równość! Musay po bloku francuskim zdobył punkt dla Polski.

Atak Kubiaka został zablokowany.

Położył piłkę Drizzga przed Błotem. Punkt dla Polaków.

Cztery refleksje na temat Polaków, błąd Wojtaszka i Novokowskiego.

Cubiak uzyskał świetne wyniki w drugiej rundzie. Niestety Leon psuje usługę.

Fantastyczny blok Novakovsky’ego i chwilowo dobry atak Le Roux na lewą stronę.

Drugi punkt z rzędu od Francuzów, ale w pewnym momencie Tricolor popełnił błąd, biorąc piłkę.

Dobry atak na Polaków, ale za chwilę Francuzi zrozumieją równie dobrze.

Drugi zestaw rozpoczynamy od utraty punktów.

Leon kończy pierwszy zwycięski zestaw dla polskiej reprezentacji! Polska 1: 0 Francja.

Pierwszy zestaw piłek uratowany przez Francuzów, niestety drugi.

Wielkie przyjęcie przez Wojtaszka, a Leon spokojnie zburzył blok francuski.

Le Roux po prawej stronie wykorzystuje błąd Polaków w odbiorze piłki.

Polacy obsługują siatkę, ale w pewnym momencie Francuz popełnił błąd w prowadzeniu piłki. Pauza dla Tricolor.

Kolejny wielki blok Polaków, zwłaszcza Maciek Muzaj!

Ngapeth po naszym bloku i atakach Kubiaka w samochodach.

Drzyzga podaje za siatką, a piłka spada tuż za połowę Francuza. Co za szczęście dla Polaków!

Muzaj po prawej i polska przewaga piątego punktu! Pauza dla trenera drużyny francuskiej.

Francuski wynik, ale Bienech błyskawicznie reaguje potężnym atakiem.

Leon służy w samochodzie, ale na razie Polacy pokazują kolejny wielki blok.

Tracimy oko, ale w jednej chwili widzimy dwa wielkie bloki, które kończą się punktem dla Polski.

Leon ponownie i zaczynamy drugą przerwę techniczną z czteropunktową przewagą nad drużyną francuską!

Vital Heinen zażądał czasu, a wkrótce potem fenomenalnie francuski blok Wilfredo Leon. Biała i czerwona kropka.

Le Roux przerywa szereg złych krewnych. Francuz gra asa.

Francuzi są w samochodach, niestety Binieck.

I znowu zauważa Michał Kubiak! W pewnym momencie Francuzi grają dobrze po naszym bloku.

Znów świetny Cubiak, ale Drizga służy w samochodach.

Novakovsky jest w samochodzie, ale chwilę później Kubiak go rehabilituje.

Francuzi atakują nasz samochód, ale Hane chce wyzwania. Punkt dla Polski!

Świetny krótki Mateusz Bieńek, mamy przewagę dwóch punktów.

Wygrywamy do pierwszej przerwy technicznej w pierwszym secie z jednym punktem.

Trzy kolejne punkty francuskie, dobry kawałek gry naszych rywali.

Świetny atak francuskiej linii prostej. Po chwili równie dobry blok Tricolor.

Druga gra Boyera w samochodzie i za chwilę fenomenalny singiel Novakowskiego.

Dwa punkty z rzędu dla Francuzów. Drugi to as serwisowy Boyera.

Polacy również atakują samochody, ale za chwilę kończymy piękną akcję.

Polacy zdobyli kolejny punkt po ataku samochodowym. Francuski trener poprosił o wyzwanie, ale nie o to. Oko na biało-czerwone.

I silny, w środku teraz ma punkt Leon.

Francuzi uderzyli w Leona, ale wkrótce psują usługi.

Rozpoczynamy mecz! Punkty Bieniek!

14:59

Produkcja sześciu biegunów: Leon, Muzai, Novakovsky, Bienech, Jizzga, Kubiak

14:56

Hymny obu drużyn są przed nami.

14:51

Przypominamy, że mecz Polska-Francja to drugi biało-czerwony mecz w eliminacjach do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. W pierwszym z nich wczoraj Polacy spokojnie poradzili sobie z Tunezją 3: 0. Z drugiej strony „trójkolorowy” równie łatwo, także 3: 0, pokonał Słowenię – niedzielnych rywali o oskarżenia Vital Heinen.

14:48

Dzień dobry Rozpoczynamy mecz Polska – Francja w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich 2020 w Tokio. Serdecznie zapraszamy do ponownego przeżycia emocji z tego spotkania!