DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

LIROY O KUKIZIE: KTOŚ MU WRZUCIŁ PIGUŁKĘ GWAŁTU I NIE WIE CO ROBI

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakeodkeddddd.jpg

Poseł Piotr Liroy Marzec odniósł się do zjednoczenia się ugrupowania Kukiz’15 z Polskim Stronnictwem Ludowym na jesiennie wybory parlamentarne.

Liroy deklaruje, że odbiera wiele telefonów od różnych partii i jest namawiany do dołączenia do nich.

– Jeżeli ktoś naprawdę chce popierać to, co ja robię, to nie na zasadzie, że mnie wciągnie do jakieś grupy zorganizowanej, tylko żeby popierał moje postulaty. Jeżeli komuś zależy na moich pomysłach, to takiemu szefowi ugrupowania wystarczyłoby popieranie tego, co robię – mówi Liroy.

– Sam Paweł Kukiz dzwonił i dość dziwnie namawiał mnie na mezalians z zielonymi. (…) Dość dobitnie Paweł po raz kolejny usłyszał ode mnie, że to nie tędy droga. Jeżeli robiłby zespół, który szedłby ich zniszczyć – totak, ja jestem zawsze w tej drużynie, ale odwrotnie? Ja myślę po prostu, że ktoś mu wrzucił pigułkę gwałtu i chłop nie wie co robi – komentuje Piotr Liroy Marzec współpracę Kukiza z PSL-em. 

piotr_liroy_marzec_nczas.jpg

– Gdyby PSL był organizacją przestępczą, to PiS rozliczyłby taką mafię. Rządy PiS oczyściły z moich podejrzeń PSL. PiS też oskarżał ich o korupcję, ale ich nie pozamykali. Mam czyste sumienie – wypowiada się Paweł Kukiz.

– No niech mi ktoś jeszcze powie, że Kosiniak-Kamysz to zdolny, mądry, inteligentny polityk. Czekam… – wypowiada się o koalicji polityków PSL z Kukizem muzyk Zbigniew Hołdys.

Krytyka Polityczna: Podpisując porozumienie programowe z Kukizem, PSL uwiarygodnia najzupełniej koszmarne pomysły polityczne: dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców, powszechne wybory prokuratora generalnego i RPO, wiążące referenda ogólnokrajowe z obniżoną frekwencją. 

EBjGm-xW4AAH6zY.jpg

Za: Facebook

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: