DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kukizowi puściły nerwy w trakcie wywiadu. Wszystko się nagrało

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Paweł Kukiz nie wytrzymał podczas wywiadu YouTube Paweł Kukiz nie wytrzymał podczas wywiadu
Paweł Kukiz nie ma ostatnio dobrej passy. Do internetu właśnie trafiło nagranie, na którym polityk zachowuje się, mówiąc delikatnie, w mało parlamentarny sposób.

Fragment nagrania z Pawłem Kukizem, który udziela wywiadu TAKT.TV, jest dostępny na platformie YouTube. Polityk w niecenzuralnych słowach broni swojej polityki, a dziennikarzom prowadzącym rozmowę zarzuca brak pomyślunku.

– (…) Już nawet przymknął oczy na te JOW-y itd. Nawet jakby to miałoby być puste hasło w tej chwili. Rozumiesz? – mówi Kukiz.

Kiedy drugi z prowadzących próbuje zadać posłowi pytanie, puszczają mu nerwy i zaczyna bluzgać.

– Nie, lepiej atakować i k**** mieć cały czas 2 proc. poparcia. Nie puścicie mi tego, okej? Nie chce mi się gadać. Wy k**** w ogóle nie myślicie. Nawet gdybym miał hasło „zielona gruszka dla każdego Polaka” i gdyby to złapało, to trzeba z tym hasłem iść i trzeba je wspierać – przekonuje zdenerwowany Kukiz.

Przypomnijmy, że w piątek przedstawiciele Kukiz’15 i PSL ogłosili, że idą razem do wyborów. Członkowie ruchu Pawła Kukiza wystartują z list ludowców. Głosowanie odbędzie się 13 października. Według wszystkich sondaży faworytem wyborów jest PiS.

msn.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: