DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

FAKT: MORAWIECKI CZEKAŁ 2 GODZINY W SAMOCHODZIE, ZANIM KACZYŃSKI WPUŚCIŁ GO DO GABINETU..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

15630162801d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b37219c80b38046258cd6395dfb546f3fa37.jpg

Dziennik Fakt opisał dzisiejszą naradę polityków Prawa i Sprawiedliwości w siedzibie partii rządzącej na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie.

Jacek Nizinkiewicz (Rzeczpospolita): Wiewiórki na mieście donoszą, że na Nowogrodzkiej trwa narada nad odwołaniem marszałka Sejmu i ewentualnym ściągnięciem go z listy wyborczej PiS.

„W dusznym powietrzu wczesnego popołudnia premier Mateusz Morawiecki aż dwie godziny czekał pod siedzibą PiS na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim (70 l.). Klimatyzowane wnętrze limuzyny tym razem z pewnością nie poprawiło atmosfery” – opisuje redakcja Faktu.

308 Winchester@kaliber308win

Premier „dwie godziny czekał pod siedzibą PiS” na audiencje 😂. Bareja by tego nie wymyślił 🙃.https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/narada-w-prawie-i-sprawiedliwosci/1hdg92r 

W PiS wrze! Co zrobią z Kuchcińskim? „Wszystko jest możliwe”

W dusznym powietrzu wczesnego popołudnia premier Mateusz Morawiecki (51 l.), aż dwie godziny czekał pod siedzibą PiS na spotkanie z …

fakt.pl

 Jakiś kosmos! Premier 40 mln kraju w środkowej Europie! – reaguje ze zdziwieniem dziennikarz Marcin Tyc.

– Premier Morawiecki czekający 2 godziny w samochodzie pod siedzibą PiS na audiencję u prezesa Kaczyńskiego to prawdziwy znak dobrego czasu w polskim państwie. Nawet Gierek nie traktował tak premieraBabiucha – komentuje były szef MON Tomasz Siemoniak. 

– Premier czeka w samochodzie. Marszałek nr 2 w państwie wzywany przez szeregowego posła. To jest jakiś dramat – wypowiada się Adrian Tomaszkiewicz z poznańskiej Platformy Obywatelskiej. 

– Tego typu narady odbywamy regularnie od wielu tygodni i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Omawiamy różne pomysły i koncepcje. Robimy swoje, nie oglądamy się na opozycje. Mamy nasz plan na kampanię i systematycznie go realizujemy – powiedziała po spotkaniu na Nowogrodzkiej rzeczniczka PiS Anita Czerwińska.

Przemysław Szubartowicz (publicysta): Jak wymienią Kuchcińskiego, to dowiodą, że są zdemoralizowanymi kłamcami. Jak nie wymienią Kuchcińskiego, to dowiodą, że są zdemoralizowanymi kłamcami.

– Nadal uważam, że tzw. afera samolotowa nie zatopi PiS, ale po newsachTVN24 i Wirtualnej Polski – dowodzą, że marszałek Marek Kuchciński w żywe oczy okłamał cały naród – myślę, że Nowogrodzka odstrzeli go dla zasady. Bo przypał robi straszny – ocenia dziennikarz Łukasz Rogojsz (TOK FM).

W czwartek o godzinie 12.30 prezes PiS Jarosław Kaczyński wygłosi oświadczenie.

fakt/Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: