DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

41-letnia Amerykanka urządziła przyjęcie przed swoją eutanazją! (ZDJĘCIA)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 W Kalifornii zalegalizowano eutanazję dla osób nieuleczalnie chorych, których stan skazuje je na ”nieustanne cierpienie”. Jedną z pierwszych osób, które skorzystały z nowego przepisu pozwalającego na skorzystanie z pomocy lekarza, była 41-letnia Betsy Davis.

Malarka cierpiała na stwardnienie zanikowe boczne – tę samą chorobę, z którą od 50 lat walczy Stephen Hawking. Ponieważ straciła władzę w niemal całym ciele i niebawem przestałyby także pracować mięśnie jej płuc, postanowiła „odejść na własnych warunkach”, a nie czekać, aż powoli się udusi. Betsy Davis dwa dni przed planowaną eutanazją zorganizowała przyjęcie dla całej rodziny i najbliższych przyjaciół.

To wyjątkowa okoliczność i przyjęcie inne niż wszystkie, na jakich kiedykolwiek byliście. Wymaga się emocjonalnej wytrzymałości i otwartego umysłu. Zabrania się płakać – napisała w zaproszeniu.

Na pożegnalnym przyjęciu Betsy pojawiło się ponad 30 osób, które żegnały się z nią, obsypywały drobnymi podarkami i dzieliły historiami o wspólnej przeszłości. W trakcie przyjęcia serwowano ulubione potrawy Davis, a także odbył się minikoncert na wiolonczeli. Impreza trwała dwa dni i wszyscy goście spędzili cały ten czas razem z umierającą 41-latką.

Trzeciego dnia wieczorem o dokładnie ustalonej godzinie lekarz podał Betsy mieszankę leków, które wprowadziły ją w śpiączkę, a następnie doprowadziły do bezbolesnej śmierci.

 

 

Wieczorny Paciorek Eutanazja: takiej zabawy nie przeżył nikt?

zrodlo:https://www.pudelek.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: