DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Policja w Tanzanii twierdzi, że 62 zabitych, gdy eksploduje wyssany zbiornikowiec

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Grazyna Rebeca

Nie dziele sie ze swiatem wiadomosciami o sobie....

DAR ES SALAAM, Tanzania (AP) – Uszkodzona cysterna wybuchła we wschodniej Tanzanii, gdy ludzie próbowali wysysać z niej paliwo w sobotę, zabijając co najmniej 62 w jednym z najgorszych tego typu incydentów w kraju Afryki Wschodniej.

TBC, państwowy nadawca TBC, powołując się na dane policji, powiedział, że co najmniej 70 osób zostało rannych podczas wybuchu w miejscowości Morogoro, położonej około 200 kilometrów od centrum gospodarczego Dar es Salaam.

Regionalny komisarz Steven Kebwe powiedział lokalnej telewizji Azam, że wielu doznało poważnych poparzeń.

Świadkowie powiedzieli The Associated Press, że wokół tankowca zgromadził się tłum po tym, jak miał wypadek w wczesną sobotę, a niektórzy próbowali spuścić paliwo, gdy ciężarówka stanęła w płomieniach.

Materiał wideo opublikowany w mediach społecznościowych pokazywał ludzi zbierających paliwo do kanistrów przed incydentem pożarowym.

W oświadczeniu wyrażającym kondolencje prezydent Tanzanii John Magufuli powiedział, że jest przerażony, że zamiast ofiarować pomoc, ludzie zaatakowali pojazdy uczestniczące w wypadkach.

Mieszkańcy są rutynowo zabijani przez wybuchy podczas kradzieży paliwa od niezdolnych tankowców w Afryce Wschodniej. Ci, którzy kradną paliwo, zwykle mają nadzieję, że będą w stanie tanio je sprzedać kierowcom.

W 2013 r. Co najmniej 29 osób zginęło na obrzeżach stolicy Ugandy, Kampali, ponieważ dziesiątki roiły się od miejsca wypadku.

Henry Bantu, ekspert ds. Bezpieczeństwa drogowego, który prowadzi fundację Safe Speed ​​z siedzibą w Tanzanii, ma ograniczoną świadomość niebezpieczeństwa wybuchu uszkodzonych cystern paliwowych. Powiedział, że lokalni przywódcy muszą zrobić więcej, aby edukować ludzi na temat zagrożeń.

___

Ta historia została poprawiona, aby pokazać urzędnikowi, który rozmawiał z Azam TV, regionalnym komisarzem Stevenem Kebwe, a nie komisarzem policji o nazwisku Kabwe.

 

zrodlo:https://apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: