DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Policja: podejrzany o strzelanie do El Paso powiedział, że celował w Meksykanów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

EL PASO, Teksas (AP) – Mężczyzna oskarżony o przeprowadzenie śmiertelnej masowej strzelaniny w zeszły weekend w Walmart w granicznym Teksasie El Paso przyznał się do oficerów, gdy się poddawał, a później wyjaśnił, że atakował Meksykanów, mówią władze.

21-letni Patrick Crusius wyłonił ręce z pojazdu zatrzymanego na skrzyżowaniu krótko po ataku w zeszłą sobotę i powiedział funkcjonariuszom: „Jestem strzelcem”, powiedział detektyw Adrian Garcia w oświadczeniu o aresztowaniu.

Pełny zasięg: strzelaniny
Crusius później zrzekł się swoich praw Mirandy i zgodził się rozmawiać z detektywami, mówiąc im, że wszedł do sklepu z karabinem szturmowym AK-47 i wieloma magazynami oraz że celował w Meksykanów.

Dwadzieścia dwie osoby zginęły, a około dwóch tuzinów zostało rannych. Większość zmarłych miała hiszpańskie nazwiska, a ośmiu było obywatelami meksykańskimi.

Władze uważają, że na krótko przed atakiem Crusius opublikował w Internecie rasistowskie jastrychy, które chroniły przed napływem Latynosów do USA. Dokument ten dokumentuje niektóre z dzielącej retoryki prezydenta Donalda Trumpa na temat imigracji, ale pisarz powiedział, że jego poglądy wyprzedzają wzrost Trumpa i że każda próba obwinianie prezydenta za jego działania było „fałszywymi wiadomościami”.

Wielu mieszkańców El Paso, protestujących i demokratów wysadziło w powietrze Trumpa za jego podpalające słowa, obwiniając Trumpa za wywołanie napięć politycznych i rasowych w całym kraju. Trump zaprzeczył podsycaniu podziałów i przemocy, twierdząc w tym tygodniu, że „łączy ludzi. Nasz kraj ma się niesamowicie dobrze. ”

Władze twierdzą, że Crusius przejechał ponad 10 godzin ze swojego rodzinnego miasta niedaleko Dallas, aby strzelać do w dużej mierze latynoskiego miasta El Paso. Adwokat rodziny Crusius, Chris Ayres, powiedział The Associated Press, że reszta rodziny nigdy nie słyszała, by Patrick Crusius używał tego rodzaju rasistowskiego i antyimigranckiego języka, który został opublikowany w Internecie.

Crusius został oskarżony o morderstwo kapitałowe i jest przetrzymywany bez więzi. Federalni prokuratorzy powiedzieli, że rozważają także zarzuty o przestępstwa z nienawiści.

Atak nastąpił na kilka godzin przed kolejną masową strzelaniną w Dayton w Ohio, w której zginęło dziewięć osób. Podwójne strzelaniny, w których zginęło 31 osób i zraniono kilkadziesiąt innych osób, ponownie wezwały Kongres do podjęcia natychmiastowych działań w celu ograniczenia przemocy z użyciem broni palnej.

Trump powiedział w piątek, że uważa, że ​​ma wpływ na zebranie republikanów wokół surowszych federalnych przepisów dotyczących sprawdzania przeszłości. Ale jednocześnie Trump powiedział, że zapewnił National Rifle Association, że jego poglądy na temat broni będą „w pełni reprezentowane i szanowane”.

___

Bleiberg doniósł z Dallas, a Weber z Austin.

 

zrodlo:https://apnews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: