Screenshot_1.jpg


Mało się o tym mówi, ale Wielka Brytania jest mocno zadłużona, dlatego jej elity mogły zdecydować się na wywołanie Brexitu, do ukrycia zobowiązań, tak jak Niemcy wywołały drugą wojnę światową, ponieważ nie miały już pieniędzy, następnie wymordowały bogu ducha winnych dziesiątki milionów ludzi, w tym prawie 6 milionów Polaków.

Upadek Związku Sowieckiego także między innymi był wywołany bankructwem Związku Sowieckiego. Znowu chodziło o kasę. Mówi się “jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi o pieniądze”.

Z Brexitem “właściwie” też nie wiadomo o co chodzi, bo gdyby tylko chodziło o Brexit, to Brexit już dawno by się wydarzył, ale się nie wydarzył, to już trzeci premier, który walczy z tym Brexitem.

Za 3 miesiące, pewnie się okaże, że następny, czyli 4 premier Zjednoczonego Królestwa będzie walczył z Brexitem. Ja Wielkiej Brytanii bankructwa nie życzę, ja Wielkiej Brytanii życzę wszystkiego dobrego tak jak mojej ukochanej Polsce.

Każdy z nas chce, aby Europa była silna i zjednoczona, aby mogła się przeciwstawić, hegemonom jak Rosja, Chiny, USA, Afryka i Świat Islamu.

Niemniej jednak największym zagrożeniem dla Europy jest sama Europa, która dwukrotnie pogrążyła się w dwóch wojnach domowych, czyli Wielkiej Wojnie, potem nazwanej Pierwszą Wojną Światową, oraz II Wojnie Światowej.

Więcej, obydwie wojny, wywołały Niemcy. Dwukrotnie przez safandulstwo Francji i właśnie Wielkiej Brytanii i zachłanność oraz chorą wizje Niemców.

PAP