DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

UWAGA !!! Facebook może stracić miliardy dolarów. Nielegalnie gromadzili dane biometryczne użytkowników..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Mark Zuckerberg/fot. PAP/EPA

Sąd odrzucił apelację Facebooka w sprawie pozwu zbiorowego zarzucającego koncernowi, że nielegalnie gromadził dane biometryczne milionów użytkowników serwisu ze stanu Illinois bez ich wiedzy i zgody – poinformowała agencja Reutera.

Według Reutera, orzeczenie federalnego sądu apelacyjnego w San Francisco może dla Facebooka oznaczać straty w wysokości miliardów dolarów.

„Dane biometryczne są tak wrażliwe, że jeśli ich bezpieczeństwo zostanie naruszone, nie ma drogi ratunku” – ocenia prawnik reprezentujący użytkowników Facebooka z Illinois w związku ze sprawą pozwu zbiorowego, mecenas Shawn Williams.

„To nie jak numer karty ubezpieczenia społecznego czy płatniczej, który można zmienić. Nie można przecież wymienić swojej twarzy” – zwraca uwagę.

Facebook nie odpowiedział na pytania Reutera dotyczące kwestii pozwu.

Agencja przypomina jednak, że sprawa ta zaczęła się w 2015 roku, kiedy użytkownicy serwisu z Illinois oskarżyli Facebooka o naruszenie lokalnie obowiązujących, stanowych regulacji określających ramy bezpieczeństwa i prywatności danych biometrycznych (Biometric Information Privacy Act) poprzez użycie technologii rozpoznawania twarzy, która posłużyła koncernowi do zgromadzenia danych.

Facebook miał dopuścić się tego z wykorzystaniem sugestii oznaczania osób na zdjęciach, która pozwalała użytkownikom rozpoznawać znajomych wśród zdjęć zamieszczonych na platformie.

Oddalenie odwołania koncernu Marka Zuckerberga zbiega się w czasie z szeroką krytyką firmy ze strony polityków i regulatorów na całym świecie, którzy zwracają uwagę na nieprawidłowości w praktykach dotyczących prywatności użytkowników Facebooka.

W ubiegłym miesiącu koncern został obciążony grzywną w wysokości 5 mld USD, zgodnie z ugodą zawartą z amerykańską Federalną Komisją Handlu w związku ze sprawą naruszeń prywatności w aferze Cambridge Analytica, która uzyskała danych 87 mln użytkowników serwisu – przypomina agencja. (PAP)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: