DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Robert Biedroń prezydentem. Polacy wyrazili się jasno [Badanie]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Robert Biedroń dość często zmienia funkcje. Tak samo jak zdanie. Był prezydentem Słupska, został europarlamentarzystą. I choć zapowiadał, że tylko na chwilę, na dobre zadomowił się w Brukseli. Teraz chce zostać prezydentem. Według Polaków to nie tylko zły pomysł, ale problem będzie też z jego realizacją.
Robert Biedroń, według nieoficjalnych informacji, ma wystartować w wyborach prezydenckich

Robert Biedroń, według nieoficjalnych informacji, ma wystartować w wyborach prezydenckich (Forum)

Wiosna, SLD i Razem połączyli siły. Wspólnie startują do wyborów parlamentarnych. Na tym jednak nie poprzestają. Zdecydowali, że Robert Biedroń będzie ich wspólnym kandydatem w wyborach prezydenckich. Czy to dobry pomysł? Jak wynika z przeprowadzonego na panelu Ariadna badania Wirtualnej Polski, Polacy negatywnie oceniają tę decyzję.

 

Tego zdania jest 39 proc. pytanych, z czego 21 proc. wybrało odpowiedź „raczej negatywnie”, a 18 proc. – „zdecydowanie negatywnie”. Przeciwnego zdania jest 28 proc. badanych. Opcję „raczej pozytywnie” wskazało 20 proc. respondentów, a „zdecydowanie pozytywnie” – 8 proc. Zająć stanowiska w sprawie nie umiało 33 proc. ankietowanych.

 

57 proc. elektoratu PiS popiera decyzję o wybraniu Biedronia na kandydata Lewicy w wyborach prezydenckich. 19 proc. ma odmienne zdanie. Jeśli chodzi o sympatyków Koalicji Obywatelskiej, zwolenników kandydatury lidera Wiosny jest 48 proc., a przeciwników – 38 proc.

wp.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Robert Biedroń prezydentem. Polacy wyrazili się jasno [Badanie]

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: