DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ponad 2 miliony muzułmanów w Mekce na rozpoczęcie pielgrzymki hadżdż

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

MECCA, Arabia Saudyjska (AP) – Ponad 2 miliony pielgrzymów zebrało się w świętym mieście Mekka w Arabii Saudyjskiej, aby wykonać początkowe obrzędy hadżdż, islamskiej pielgrzymki, która wiedzie wiernych ścieżką przemierzoną przez proroka Mahometa około 1400 lat temu.

Muzułmański pielgrzym modli się, gdy obserwuje tysiące pielgrzymów krążących wokół Kaaba, sześciennego budynku w Wielkim Meczecie, przed pielgrzymką pielgrzymki Hadżdż w muzułmańskim świętym mieście Mekka, Arabia Saudyjska, czwartek, 8 sierpnia 2019 r. Setki tysięcy muzułmanów przybyło do królestwa, aby wziąć udział w corocznej pielgrzymce hadżdż, która rozpoczyna się w sobotę, rytuał wymagany od wszystkich sprawnych muzułmanów przynajmniej raz w życiu. (AP Photo / Amr Nabil)

Hadżdż w islamie ma zjednoczyć muzułmanów, a pielgrzymi rzucają okazy bogactwa i materializmu.

Męscy pielgrzymi ubrani w proste szlafroki frotte i kobiety w konserwatywnych strojach i chustach będą krążyć w piątek wokół sześcianu w kształcie kostki.

Pielgrzymowi w drodze do Mekki podaje się kawę po arabsku w pociągu kolei dużych prędkości Haramain w świętym mieście Medyna w Arabii Saudyjskiej, czwartek, 8 sierpnia 2019 r. Setki tysięcy muzułmanów przybyło do królestwa, aby wziąć udział w coroczna pielgrzymka hadżdż, która rozpoczyna się w piątek, rytuał wymagany od wszystkich sprawnych muzułmanów przynajmniej raz w życiu. (AP Photo / Amr Nabil)

Pielgrzymka w tym roku odbywa się na tle napięć politycznych i religijnych między Arabią Saudyjską a Iranem, a konflikty wciąż wybuchają w Jemenie, Syrii i Libii. Mniejszości muzułmańskie na całym świecie również stają w obliczu zwiększonego zagrożenia, w tym w administrowanym przez Indian Kaszmirze, gdzie obowiązuje ogólna godzina policyjna.

Muzułmańscy pielgrzymi krążą wokół Kaaba, sześciennego budynku przy Wielkim Meczecie, przed pielgrzymką Hadżdż w muzułmańskim świętym mieście Mekka, Arabia Saudyjska, czwartek, 8 sierpnia 2019 r. Setki tysięcy muzułmanów przybyło do królestwa, aby uczestniczyć w corocznej pielgrzymce hadżdż, która rozpoczyna się w sobotę, rytuał wymagany od wszystkich sprawnych muzułmanów przynajmniej raz w życiu. (AP Photo / Amr Nabil)

 

zrodlo:https://apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: