DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Policja: Krwawy podejrzany o kłucie prowadzony przez „nienawiść, zabójstwo”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

GARDEN GROVE, Kalifornia (AP) – członek gangu, który zabił cztery osoby i zranił dwie inne osoby w przypadkowych nożach w dwóch miastach południowej Kalifornii, ma brutalną przeszłość, policja powiedziała w czwartek, a akta sądowe wskazują, że był zwolniony za kaucją za ostatnie oskarżenie miesiąc noszenia ukrytego sztyletu.

Zachary Castaneda „mógłby zranić lub zabić wiele innych osób”, gdyby nie został aresztowany w środę po dwóch godzinach rabunków i okrutnych ataków nożem, powiedział szef policji Garden Grove Tom DaRe w czwartek.

Zakrwawiona Castaneda została aresztowana, gdy wyszedł ze sklepu spożywczego w sąsiedniej Santa Ana, upuszczając nóż i broń, które zabrał ochroniarzowi, którego właśnie zabił, podała policja.

Castaneda był powściągliwy, gdy detektywi próbowali go przesłuchać.

„Przez całą noc był z nami agresywny” – powiedziała DaRe. „Nigdy nie powiedział nam, dlaczego to zrobił”.

Długa przeszłość kryminalna Castanedy obejmuje karę więzienia za posiadanie mety na sprzedaż, uzbrojoną w karabin i kradzież samochodu. Odbył około dwóch lat czteroletniego wyroku i został zwolniony na okres próbny w styczniu 2016 r., Zgodnie z Kalifornijskim Departamentem Korekcji i Rehabilitacji.

Jego aresztowanie w zeszłym miesiącu pod zarzutem posiadania ukrytego sztyletu i oskarżeń o narkotyki nastąpiło, gdy był zwolniony za kaucją za czerwcowe aresztowanie pod zarzutem wandalizmu gangów ulicznych.

Castaneda został skazany w 2009 r. Za nadużycia małżeńskie i został zwolniony warunkowo po około roku więzienia, podali urzędnicy ds. Poprawek. W tym przypadku zwolniono go z warunkowego zwolnienia w 2014 r.

Środowa przemoc wydawała się przypadkowa, a jedynym znanym motywem jest „rabunek, nienawiść, zabójstwo”, powiedział dziennikarzom policji w Garden Grove porucznik Carl Whitney.

Whitney powiedział, że policja wcześniej udała się do mieszkania Garden Grove w Castaneda, aby zająć się sprawą opieki nad dzieckiem. Powiedział, że matka podejrzanego mieszkała z nim i kiedyś zapytała policję, jak może eksmitować syna.

Z akt sądowych wynika, że jego żona, Yessica Rodriguez, ubiegała się w zeszłym roku o nakaz krępowania po tym, jak powiedziała Castaneda, że rzuciła puszkę piwa w swoją 16-letnią córkę. Powiedziała także, że szukała przeciwko niemu rozkazu w 2009 roku, kiedy złamał jej rękę podczas walki.

Rodriguez złożył pozew o rozwód na początku tego roku, akta sądowe pokazują i sprawuje pieczę nad dwoma synami w wieku 7 i 12 lat.

Nie od razu wiadomo, czy 33-letni Castaneda miał prawnika, który mógłby zabrać głos w jego imieniu w sprawie obecnych zarzutów. Obrońcy publiczni, którzy go wcześniej reprezentowali, nie zwracali od razu wiadomości szukających komentarza.

Został zaplanowany na piątek.

Atakujący i cztery ofiary zostały opisane jako Hiszpanie, podczas gdy dwie ofiary zostały opisane jako białe, policja podała w oświadczeniu. Początkowo wszystko zostało opisane jako Hiszpanie. DaRe powiedziała, że nic nie wskazuje na to, że jest to przestępstwo z nienawiści.

Dwie osoby, które zostały ranne, miały przeżyć.

Jeden ze zmarłych, zidentyfikowany przez policję jako mieszkaniec Garden Grove, był pracowitym imigrantem pochodzącym z Rumunii, powiedział jego syn.

Erwin Hauprich powiedział, że jego ojciec, 62-letni Helmuth Hauprich, zadzwonił do niego w środę i powiedział mu, że jego mieszkanie w Garden Grove zostało włamane. Zabrano mu paszport, zieloną kartę, kolekcję miecza, a nawet stół.

Erwin Hauprich powiedział, że jego ojciec nigdy nie oddzwonił i poszedł sprawdzić go po tym, jak usłyszał, że w kompleksie było dźgnięcie.

Policjant powiedział mu, że Helmuth Hauprich został zabrany do szpitala, gdzie zmarł, powiedział syn. Powiedział, że powiedziano mu, że współlokator jego ojca zginął w mieszkaniu.

To zdjęcie dostarczone przez Erwina Haupricha pokazuje Erwina Haupricha i jego ojca Helmutha Haupricha, właśnie.

Policja nie zidentyfikowała drugiego zabitego mężczyzny, ale powiedziała, że ma 63 lata.

Ciało zostało usunięte z kompleksu w czwartek na noszach.

Policja powiedziała, że podejrzany mieszkał w kompleksie mieszkaniowym.

Erwin Hauprich powiedział, że jego ojciec opuścił Rumunię do Niemiec, a następnie do USA ponad dwie dekady temu. Powiedział, że jego ojciec pracował na linii montażowej i był przyziemnym człowiekiem, który starał się żyć dla swojej rodziny.

Kamery nadzoru złapały część rzezi.

„Mamy wideo pokazujące, jak atakuje tych ludzi i dokonuje tych morderstw” – powiedział Whitney.

Podczas szaleństwa Castanedy okradł piekarnię, w której właściciel uniknął potencjalnie gwałtownej konfrontacji, ponieważ była w samochodzie, ładując swój telefon komórkowy.

Baker Dona Beltran powiedział, że wytatuowany mężczyzna wysiadł z mercedesa i wszedł do firmy. Beltran poszedł za nim do środka, by zaoferować pomoc, ale milczał, gdy zobaczyła, jak próbuje otworzyć kasę.

Wybiegła ze sklepu i krzyknęła, że została okradziona, zanim schroniła się w pobliskim gabinecie dentystycznym. Powiedziała, że ostatecznie zabrał ze sobą cały rejestr, który miał około 200 dolarów.

„Uratowałam się, ponieważ jechałam samochodem”, powiedziała po hiszpańsku w czwartek. „Dzięki Bogu żyję”.

Mężczyzna obrabował także firmę ubezpieczeniową, w której 54-letnia pracownica została dźgnięta kilka razy, ale oczekiwano, że przeżyje.

Opublikowane w czwartek wideo z nadzoru pokazało mężczyznę w bluzie z kapturem wchodzącego do biura, konfrontującego się z kobietą siedzącą przy biurku, a następnie nagle wyciągającego dwa noże – z których jeden wydaje się nożem rzeźniczym – i dźgającego ją co najmniej kilkanaście razy podnosi ręce, aby się bronić. Kobieta wstaje i biegnie w kąt, blokując mężczyznę, stawiając między nimi dwa krzesła. Potem wydaje się, że kradnie coś z biura i wychodzi.

Policja powiedziała, że była hospitalizowana w stanie krytycznym, ale stabilnym.

„Była bardzo odważna” – powiedział wcześniej Whitney. „Walczyła najlepiej, jak potrafiła”.

Firma alarmowa zobaczyła rozbój w telewizji na żywo i wezwała policję.

Porucznik powiedział, że mężczyzna uciekł z gotówką, a także obrabował kasę czekową obok.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: