DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Muzułmanie w Belgii skarżą się na nowe przepisy, które utrudniają im rytualny ubój baranów na zbliżające się „święto ofiarowania”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Aïd el-Kébir, – rytualny ubój barana 

Kilka dni przed obchodami Eid al-Adha muzułmanie w Belgii borykają się z nowymi przepisami ograniczającymi praktykę uboju rytualnego bez ogłuszania zwierząt. Egzekutywa Muzułmanów w Belgii (EMB) wydała w tej sprawie komunikat.

Wg organizacji zrzeszającej wiernych islamu, zakaz uboju rytualnego bez uprzedniego ogłuszenia zwierzęcia zmieni oblicze obchodów Eid al-Kebir (ofiarowania) zaplanowanych w tym roku w Belgii na 11 sierpnia. Zakaz ten wszedł w życie we Flandrii od 1 stycznia 2019 r., a w Walonii będzie obowiązywał od 1 września.

Prawne działania i sprzeciw organizacji muzułmańskich przeciwko tym zakazom, nie osiągnęły powodzenia. Prawa zwierząt mają ostatnio w Europie silniejsze lobby, niż muzułmanie. EMB teoretycznie pogodziła się z takim stanem rzeczy i podała zatwierdzoną przez siebie listę 6 rzeźni w Walonii, gdzie ubój rytualny będzie połączony z ogłuszaniem zwierząt.

Jeśli chodzi o mieszkańców wyznania islamskiego w stolicy Brukseli, to EMB poleciła im rzeźnię w Anderlechcie. Przy okazji organizacja wyraziła „smutek” w związku ze zmuszaniem swojej społeczności do rezygnacji z tradycji.

La Ligue Des Animaux@LigueDesAnimaux

Ce dimanche 11 août commence l’Aïd El-Kebir. Des milliers de moutons vont être égorgés simplement pour une tradition.

Selon les préceptes du Coran des alternatives existent comme donner de l’argent à des associations caritatives.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

Osobną sprawą jest, czy społeczność ta rzeczywiście skapituluje. Doświadczenie uczy, że może się poszerzyć zarówno szara strefa takiej działalności, jak i pokątny ubój w domach.

France 3 Alpes

@f3Alpes

. Aïd El-Kébir : la liste des agréés en Auvergne-Rhône-Alpes pour la fête du mouton

L’ débutera ce dimanche 11 août 2019

➡ https://france3-regions.francetvinfo.fr/auvergne-rhone-alpes/carte-aid-el-kebir-liste-abattoirs-agrees-auvergne-rhone-alpes-fete-du-mouton-1708580.html 

Zobacz obraz na Twitterze

Źródło: Bladi.net/Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: