DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Mr. Kawczyński walczy a pan Kaczyński się boi. Brytyjski parlamentarzysta zawstydził PiS [FOTO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Daniel Kawczyński, Jarosław Kaczyński Źródło: Wikipedia, PAP, Collage
Daniel Kawczyński, Jarosław Kaczyński Źródło: Wikipedia, PAP, Collage

Daniel Kawczyński to polsko-brytyjski parlamentarzysta. Na co dzień niewiele ma wspólnego z Polską, a jednak ostatnie doniesienia z USA go zabolały i postanowił odpowiedzieć na antypolski list 88 amerykańskich senatorów.

Polski rząd korzy się przed swoimi amerykańskimi panami i żaden z jego przedstawicieli nawet słowem nie pisnął z sejmowej mównicy o ostatnich antypolskich wybrykach amerykańskich senatorów.

Nie możemy też liczyć na poważną symetryczną odpowiedź naszych senatorów. Prawo i Sprawiedliwość daje Amerykanom opluwać Polaków i próbuje wcisnąć wyborcom, że dzięki polityce rządu na wyschniętą Polskę pada w końcu deszcz.

Tymczasem przez tę służalczą postawę Polska w końcu zostanie zmuszona przez „Wujka Sama” do zapłacenia Żydom odszkodowań za bezspadkowe mienie.

Mr. Kawczyński pisze o tym, że podczas wojny zginęły 3 miliony Żydów, polskich obywateli oraz prawie dwa miliony Polaków nie będących Żydami, w tym członkowie jego rodziny.

Parlamentarzysta z Wielkiej Brytanii pisze o wielkim poświęceniu Polaków podczas drugiej WŚ; o tym, że 72 proc. Warszawy zostało zrównane z ziemią (w tym zapewne te budynki za które Żydzi chcą dostać pieniądze przyp. red.); o tym, że w Polskiej stolicy zniszczono 90 proc. ważnych historycznie i kulturalnie budynków

Jednym słowem – brytyjski parlamentarzysta zrobił to na co kiedyś było stać Lecha Kaczyńskiego, a na co jego brat po prostu nie ma odwagi.

To jednak nie wszystko! Brytyjczyk polskiego pochodzenia w liście do senatora Barrasso wezwał Amerykanów do wymuszenia na Niemcach wypłacenia Polakom reparacji wojennych.

Amerykanie zapewne nie będą bić się o nasz interes z taką samą zaciętością co o interes Żydów ale sam gest Kawczyńskiego pokazuje, że jest on prawdziwym mężem stanu.

Dla Polski to wstyd, że bronić nas muszą politycy z zewnątrz gdy nasi w kontaktach z politykami z USA gną kark i oglądają czubki swoich butów.

Marcin Makowski

@makowski_m

Odpowiedź polsko-brytyjskiego parlamentarzysty @DKShrewsbury na list 88 senatorów USA ws. JUST Act 447.

Zobacz obraz na Twitterze

Źródło: Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: