Paweł Kukiz. Foto: PAP/Paweł Supernak

Pawła Kukiza opuścili już prawie wszyscy. Widać to szczególnie po tym, że mediami społecznościowymi K’15 zajmują się obecnie jacyś amatorzy, albo sabotażyści.

Kukizowcy, którzy nie mają już szans na poparcie ze strony jakiegokolwiek antysytemowego wyborcy, zaczęli atakować polityków Konfederacji.

Rzeczone ataki są naprawdę niezgrabne i wyglądają bardzo amatorsko – tak jakby nie chodziło już o kradzież ludzkiego kapitału wyborczego tylko o wylanie z siebie frustracji.

Może całą ekipę od mediów społecznościowych po prostu poniósł „piąteczek” w okolicach środka tygodnia? W końcu mówi się, że „jaki pan, taki kram”.

Kukizowcy piszą o „wojennym tańcu nad płodami” Kai Godek, kłamią że Korwin nazywa d***krację „dupokracją” – jeden z czołowych polityków Konfederacji brzydzi się po prostu tego członu „demos” zrównującego jego głos przy urnie z głosem pijaczka spod sklepu, dlatego we wpisach Korwina-Mikkego „demos” jest wykropkowane.

Najobrzydliwiej jednak zaatakowano p. Grzegorza Brauna, o którym napisano, że planuje „rozwiązanie kwestii żydowskiej”; to perfidne kłamstwo i okropny wpis porównujący polskiego patriotę do nazistowskich zbrodniarzy. A wszyscy dobrze wiedzą, że Grzegorz Braun po prostu mocno broni polskiego interesu narodowego przed rabunkowymi zakusami niektórych środowisk żydowskich.

Przy użyciu tak brudnych zagrań trudno wieszczyć K’15 jakieś sukcesy, a ludowcom można tylko współczuć takich nieobliczalnych koalicjantów.

Mariusz Morda@mariuszkariusz

Kukizowcom odwaliło zupełnie.
Oficjalny profil @KUKIZ15 na FB:
„Godek uprawiała wojenny taniec nad dziecięcymi płodami”

Zobacz obraz na Twitterze

Źródło: Twitter