DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Europol zatrzymuje 70 osób zamieszanych w handel dziećmi i ich wykorzystywanie seksualne

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Współpraca policyjna Fot. Twitter (Europol)
Współpraca policyjna Fot. Twitter (Europol)

Europol poinformował 9 sierpnia, że policje państw europejskich aresztowały 70 osób w dużej operacji dotyczącej handlu dziećmi w kilku krajach europejskich. Do tej pory zidentyfikowano 53 nieletnie ofiary m.in. praktyk pedofilskich.

Europol (Europejska Agencja Współpracy Policji Kryminalnych) koordynowała ogólnoeuropejską operację przeciwko handlowi nieletnimi w celu ich wykorzystywania seksualnego, zmuszania do żebractwa i nielegalnej pracy.

34 osobom postawiono zarzuty „handlu ludźmi”, a 36 „rozbój, udział w seksualnym wykorzystywaniu dzieci, rozpowszechnianie materiałów tego typu i przemyt ludzi”. Europol podał, że sprawa ta dotyczy dochodzeń w 18 krajach europejskich i chodzi o 206 potencjalnych ofiar, w tym 53 nieletnich.

W ramach śledztwa sprawdzono ponad 127 000 osób, 63 800 pojazdów i 1100 różnych lokalizacji, w tym mieszkań, domów, siedziby firm, hotele, dworce kolejowe, lotniska i przejścia graniczne.

W operacji pod przewodnictwem Wielkiej Brytanii uczestniczyły organy policyjne z 16 państw członkowskich UE, w tym z Węgier, Litwy, Łotwy, Rumunii, Bułgarii Słowacji, Niemiec, Belgii, Islandii Szwajcarii, Chorwacji, Słowenii, Austrii i Hiszpanii.

Źródło: AFP/ Europol

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: