DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wybory parlamentarne 2019. Paweł Kukiz zapewnia: ja nie pękam!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
– Ja nie pękam – zapewnił w rozmowie z Polsat News Paweł Kukiz. Muzyk przyznał, że w ciągu 4-letniej kadencji zrobił wiele błędów i miał problemy z pilnowaniem niektórych posłów, ale z polityki nie zrezygnuje. – Nie pozwolę, żeby państwo ustrojowo się cofnęło do komuny – zapewnił.
Paweł Kukiz (lider Kukiz'15)

Podczas wywiadu Paweł Kukiz tłumaczył, dlaczego postanowił zawiązać koalicję z Polskim Stronnictwem Ludowym. O takiej decyzji informował jako pierwszy reporter WP Michał Wróblewski. – Po raz pierwszy w historii partia polityczna, która zresztą jest, wpisuje do programu nasze postulaty. To jest nowe otwarcie – z radością ogłosił Kukiz.

Muzyk dodał, że „nie spocznie, dopóki wszystkie punkty zaproponowane przez niego nie zostaną spełnione”. Wśród głównych postulatów, Paweł Kukiz zaproponował PSL-owi m.in.: e-głosowanie, odwołanie posła w trakcie kadencji, obniżenie frekwencji w referendach, wprowadzenie Jednomandatowych Okręgów Wyboczyczych. – Gdyby wszystkie partie zostały postawione pod ścianą i napisałyby taki program wywracający system, to runęłyby” Mury” o których śpiewał Kaczmarski – stwierdził Kukiz.

PolsatNews.pl@PolsatNewsPL

– Będę „jedynką” z Opola, ponieważ to tam jestem w stanie zdobyć największą liczbę głosów – @pkukiz w @WIOwPN https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-08-08/pawel-kukiz-gosciem-wydarzen-i-opinii-transmisja-od-godz-1915/?ref=aside_najnowsze 

Polityk z wielką sympatią odnosił się do prezesa Polskiego Stronnictwa Ludowego. – Sąsiadowałem z Władkiem Kosiniakiem-Kamyszem w Sejmie. Gdybym nie był przekonany, że on dla Polski zrobi wszystko, to w życiu nie podpisałbym z nim żądnej umowy – zaznaczył Kukiz. Dodał, że rozmawiał o możliwej koalicji z PiS, ale musiał odmówić.

Kosiniak-Kamysz: Chcemy budować prawdziwe centrum

 

– Prezes Kaczyński nawet nie obiecał powołania komisji ds. zmiany ordynacji. PiS chce totalnej centralizacji – od prezydentów miast, którzy wykonują polecenia rządu, aż po sędziów pokoju z nadania partyjnego – przyznał Kukiz.

Lider klubu parlamentarnego ujawnił też kulisy swojego urzędowania przy Wiejskiej. – Dla mnie pobyt w Sejmie jest traumą kiedy widzę zachowanie takiego wicemarszałka Tereleckiego – przyznał bez ogródek Kukiz. Dodał, że mimo to musi startować w jesiennych wyborach, aby być w parlamencie „strażnikiem”.

Źródło: Polsat News/Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: