DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wojciech Cejrowski o Stanisławie Michalkiewiczu: „Wyślę mu flaszkę. Dobry początek Panie Stanisławie, ale błagam…”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Wojciech Cejrowski oraz Stanisław Michalkiewicz. / foto: YouTube

„Panu Michalkiewiczowi flaszkę wyślę, żeby przestał tego Capitana Morgana ciemnego pić! Dobry początek Panie Stanisławie, że ciemny rum i że w ogóle rum, a nie whisky, ale nie Capitan Morgan, błagam. W fabryce Morganów z drugiej strony robią domestos, w tej samej kadzi robią…” – mówi Wojciech Cejrowski w najnowszym odscinku serii Q&A na swoim kanale youtubowym.

Podróżnik kolejny raz postanowił odpowiedzieć na pytania widzów, które nadsyłane były w komentarzach. W blisko 20 minutowym filmie pojawiły się kwestie z bardzo wielu dziedzin, pytania dotyczyły m.in. możliwości zakupu dobrej jakości rumu, czy też relikwii Jana Pawła II.

Jednym z tematów była kwestia przyjmowania księdza po kolędzie. Internauta dopytywał, czy Wojciech Cejrowski trzyma wówczas broń w ręku tzw. pompkę.

– To jest obce koncepcyjnie zjawisko, w związku z tym księdza po kolędzie nie przyjmuję. Dlatego, że nie jestem wtedy w Polsce, a w Ameryce księża po kolędzie nie chodzą – stwierdził Cejrowski.

 

Źródło: Youtube.com/WojciechCejrowski / 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: