DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rozpoczyna się blokada Trumpa: Wenezuela mówi, że przesyłka żywności jest zablokowana w Kanale Panamskim

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wiceprezydent Wenezueli Delcy Rodriguez potępił to, co media państwowe opisują jako zajęcie statku przez USA w środę na Kanale Panamskim.

Statek jest podobno wypełniony 25 tysiącami ton soi i wkraczał na wąską żywotną drogę wodną Ameryki Środkowej, kiedy jej postęp został zatrzymany w przypadku wydarzenia, które urzędnicy rządowi Maduro potępili jako „poważną agresję”, która utrudnia „prawo do jedzenia” kraju .


Kanał Panamski. Źródło obrazu: Shutterstock
Chociaż w pierwszych godzinach zarzutu w środę główne międzynarodowe media nie potwierdziły tego roszczenia, Rodriguez napisał na Twitterze oświadczenie, mówiąc: „Wenezuela ogłasza światu, że łódź, która ma 25 tysięcy ton soi, do produkcji żywności w naszym kraju, został zajęty na Kanale Panamskim z powodu kryminalnej blokady nałożonej przez Donalda Trumpa. ”

„Wenezuela wzywa ONZ do powstrzymania tej poważnej agresji rządu Donalda Trumpa na nasz kraj, która stanowi poważne naruszenie praw człowieka całego narodu wenezuelskiego, poprzez próbę ograniczenia ich prawa do jedzenia” – dodał wiceprezydent.

Delcy Rodríguez@DrodriguezVen

Venezuela exige a la ONU detener esta grave agresión del gobierno de @realDonaldTrump contra nuestra Patria que constituye una violacion masiva de los derechos humanos de toda la población venezolana al pretender impedir su derecho a la alimentación.

1,371 people are talking about this

Delcy Rodríguez
@DrodriguezVen
Wenezuela znajduje się w ONU detener esta grave agresión del gobierno de @realDonaldTrump kontra contra nuestra Patria que constituye una violacion masiva de los derechos humanos de toda la población venezolana al pretender impedir su derecho a la alimentación.

691
19:11 – 7 sierpnia 2019 r
Informacje o reklamach na Twitterze i prywatność
1371 osób mówi o tym
Państwowe media wyjaśniły następnie, że nieujawniony właściciel statku został poinformowany przez firmę ubezpieczeniową, że musi zaprzestać przemieszczania ładunku przez kanał.

Poważny zarzut pojawia się w poniedziałek Prezydent Trump podpisał zarządzenie wykonawcze nakładające pełne embargo gospodarcze na Wenezuelę po tygodniu temu Biały Dom zaczął sygnalizować, że USA będą próbować „poddać kwarantannie” i całkowicie „zablokować” reżim Maduro, jeśli lider socjalistyczny nie zrobi tego natychmiast przekazuje władzę z własnej woli.

Nakaz wykonawczy zamraża wszystkie aktywa rządowe w Stanach Zjednoczonych i zabrania wszelkich transakcji dokonywanych przez jakichkolwiek wenezuelskich urzędników, co stanowi pierwszą poważną ekspansję sankcji skierowanych przeciwko narodowi na półkuli zachodniej od ponad trzydziestu lat.

John Bolton potępił Maduro jako lidera „zbuntowanego państwa” na równi z Kubą, Syrią, Iranem i Koreą Północną po podpisaniu rozkazu Trumpa.

„Reżim Maduro dołącza teraz do tego ekskluzywnego klubu nieuczciwych państw”, powiedział Bolton na jednodniowej konferencji w Peru, w której udział wzięło ponad 50 rządów przeciw Maduro. – AP

„Wysyłamy sygnał stronom trzecim, które chcą robić interesy z reżimem Maduro: Postępuj z najwyższą ostrożnością”, powiedział Bolton we wtorek w Peru. „Nie trzeba ryzykować interesów biznesowych ze Stanami Zjednoczonymi w celu czerpania korzyści z skorumpowanego i umierającego reżimu”.

Nakaz wykonawczy stanowi: „Wszelkie nieruchomości i udziały w nieruchomości rządu Wenezueli, które znajdują się w Stanach Zjednoczonych … są zablokowane i nie mogą być przekazywane, wypłacane, eksportowane, wycofywane ani w inny sposób przetwarzane”.

Biorąc pod uwagę nowe sankcje Skarbu USA, które nie są objęte pełnym embargiem handlowym, Stany Zjednoczone nie są wprost ukierunkowane na pilne dostawy, takie jak żywność, dlatego nie jest jasne, czy domniemane zatrzymanie statku transportującego Soję jest wynikiem bezpośrednich działań USA.

Jednak prawdopodobne jest, że towarzystwa ubezpieczeń morskich i prywatne firmy żeglugowe będą coraz bardziej podejrzane w kontaktach z Wenezuelą.

 

zrodlo:https://www.zerohedge.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: