DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Przerażające informacje! Niemcy wyrzucają emerytów z domów i dają je imigrantom

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Przerażające informacje! Niemcy wyrzucają emerytów z domów i dają je imigrantom 

Spokojne życie w niewielkiej niemieckiej wiosce Neckartaiflingen to już przeszłość. Niemiecki władze postanowiły wprowadzić tam imigrantów, których jednak nie ma gdzie ulokować. Co zatem można zrobić? Wygnać emerytów z ich domów.

Miejscowość licząca 3800 mieszkańców początkowo przyjęła pod „swój dach” 40 imigrantów. Udało się ich ulokować w domach socjalnych, jednak rada wioski postanowiła, sprowadzić jeszcze 6 kolejnych przybyszów, niestety dla nich zabrakło już miejsca.

To w żaden sposób nie zniechęciło władz. Wpadli bowiem na pomysł wysiedlenia z dużego blisko 150-metrowego mieszkania starsze małżeństwo Rothów. 70-latkowie wynajmowali bowiem dom od wspólnoty, a więc stwierdzono, że po kilkudziesięciu latach można wypowiedzieć im umowę.

Pomimo, że część mieszkańców Neckartaiflingen protestowała i nie zgadzała się z decyzją władz obwodu Esslingen to jednak decyzja została zatwierdzona, a Rothowie zmuszeni do poszukania innego mieszkania.

To nie pierwsza taka sytuacja w Niemczech. Od 2015 roku, kiedy to do Niemiec przybyła największa ilość nielegalnych imigrantów, co kilka tygodni w mediach pojawiają się informacje o wysiedleniach bądź przesiedleniach mieszkańców na rzecz przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Znaczna część domów w niemieckich miasteczkach i wioskach należy do wspólnot, a te mają prawo w dowolnym momencie zrywać umowy najmu.

mor/Nurtinger Zeitung/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Przerażające informacje! Niemcy wyrzucają emerytów z domów i dają je imigrantom

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: