DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

NHS otrzyma 250 mln GBP na rozwój AI

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ton NHS będzie odbiorczego 250 milionów funtów impuls do budowy sztucznej inteligencji, które mogłyby pomóc w leczeniu raka, w tym warunki demencji i choroby serca, Departament Zdrowia ogłosiła.

Sekretarz zdrowia Matt Hancock powiedział, że pieniądze zostaną zainwestowane w nowe National Artificial Intelligence Lab

Sekretarz zdrowia Matt Hancock powiedział, że pieniądze zostaną zainwestowane w nowe National Artificial Intelligence Lab.

Projekty opracowane w laboratorium AI mogłyby pomóc rozwiązać niektóre z największych wyzwań, przed którymi stoi NHS , w tym poprawić badania przesiewowe w kierunku raka, zidentyfikować pacjentów najbardziej narażonych na demencję lub choroby serca oraz zautomatyzować zadania administracyjne, dając lekarzom więcej czasu z pacjentami, Departament zdrowia powiedział.

Premier z zadowoleniem przyjął tę wiadomość i powiedział, że NHS „przoduje” w dziedzinie technologii medycznych .

Boris Johnson powiedział: „NHS jest czczony za światowej klasy opiekę, którą zapewnia każdego dnia – cenną instytucję, która prezentuje to, co najlepsze w Wielkiej Brytanii.

„Ale jest także liderem w wykorzystaniu nowych technologii do leczenia i zapobiegania , od wcześniejszego wykrywania raka po wykrywanie śmiertelnych oznak demencji.

„Dzisiejsze fundusze to nie tylko przyszłość opieki. Zwiększy ona również linię frontu poprzez automatyzację zadań administracyjnych i uwolnienie personelu do opieki nad pacjentami”.

M r Hancock powiedział: „Jesteśmy na krawędzi ogromnego zdrowia tech rewolucji, która może przekształcić doświadczenia pacjenta poprzez NHS prawdziwie predykcyjne, prewencyjny i spersonalizowane usługi zdrowia i opieki.

„Jestem zdeterminowany, aby zapewnić korzyści płynące z technologii pacjentom i personelowi, więc wszyscy odczuwają wpływ naszego długoterminowego planu NHS i tego natychmiastowego, wielomiliardowego zastrzyku gotówki. Naszym celem jest, aby NHS był jak najlepszy być.”

zrodlo:.telegraph.co.uk

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: