DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

KAMIL DURCZOK MOŻE LICZYĆ NA WSPARCIE MAMY

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Kamil napisał książkę, założył firmę i portal internetowy Silesion. Wiele osób dziwiło się, że staje w obronie męża, który tyle razy ją zawiódł. – Jestem Ślązaczką, a u nas rodzinie i przyjaciołom się pomaga – mówiła. Walczyła o małżeństwo, ale wkrótce okazało się to ponad jej siły.

Po jednej z kłótni zawiadomiła policję, że mąż posiada w domu arsenał broni. W końcu złożyła pozew o rozwód. – Nie jestem bezgrzeszny, popełniłem mnóstwo życiowych błędów – bił się w piersi Kamil.

Starał się ich nie powtórzyć w nowym związku z młodszą od siebie o 22 lata Julią Oleś, córką swoich przyjaciół. Wydawało się, że z dwukrotną rozwódką, matką małego synka, zbuduje upragnione szczęście. I przez pewien czas rzeczywiście tak było.

Zamieszkali razem, Kamil uczynił ją dyrektorem programowym w Silesionie. Jednak kolejne kryzysy, których nie brakowało, mocno osłabiły ich związek. Wiosną tego roku rozstali się.

On wyprowadził się i zamieszkał w prestiżowej dzielnicy Katowic – Kostuchnie, u… swojej mamy. Było mu wstyd, bo czuł, że ją zawiódł. Po tym jak trzy lata temu jego ojciec przegrał walkę z nowotworem, sama potrzebowała wsparcia, a on zamiast być przy niej, dostarczał kolejnych problemów.

– Moja mama. Od dzieciństwa niepełnosprawna. Nigdy się nie skarżyła, nigdy nie narzekała. Mamusiu, życzenia składałem Ci wczoraj. Dziś mówię „dziękuję”. Także za to, że nauczyłaś mnie jak się nie poddawać – napisał pod zdjęciem mamy zamieszczonym w mediach społecznościowych z okazji Dnia Matki.

Poprzysiągł sobie poprawę. Nie chciał nadwyrężać serca matki, które niejedno już przeszło, ale mimo szczerych chęci obietnicy nie dotrzymał. Po ostatniej aferze na podwójnym gazie skruszony wrócił do domu.

Co jej powiedział, gdy spojrzał jej w oczy? „Przepraszam, mamo”?. Jak zachowanie Kamila wpłynie na ich relację? Czy pani Halina pomoże marnotrawnemu synowi podnieść się z dna? Przeprowadzi z nim poważną rozmowę, a może wesprze w trudnych chwilach?

– Zrobię i jedno, i drugie, przecież to moje dziecko – wyznała w rozmowie z „Na żywo”.

I choć przyznaje, że jest zdruzgotana występkiem Kamila, wciąż wierzy, że w końcu się otrząśnie i pokaże, że jest dobrym człowiekiem, który zbłądził.

***

interia.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “KAMIL DURCZOK MOŻE LICZYĆ NA WSPARCIE MAMY

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: