DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

John McDonnell grozi, że maszeruje na pałac i powie królowej: „Przejmujemy”, jeśli Boris Johnson nie straci głosu w sprawie zaufania

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

John McDonnell zagroził przeciągnij królową do kryzysu konstytucyjnego, twierdząc pracy będzie „przejąć” jeśli Boris Johnson chciał rzucić Gdyby był stracić wotum zaufania.

Kanclerz Cienia John McDonnell zaangażowałby Królową, gdyby premier nalegał na pozostanie na swoim stanowisku po wotum nieufności

Kanclerz Cienia John McDonnell zaangażowałby Królową, gdyby premier nalegał na pozostanie na swoim stanowisku po wotum nieufności

Kanclerz cieni zasugerował, że wyśle Jeremy’ego Corbyna do pałacu Buckingham „taksówką”, aby poinformować 93-letniego monarchę, że partia jest gotowa przejąć władzę, zgodnie z najnowszym sygnałem, że parlamentarzyści starają się powstrzymać brexit bez porozumienia uwikłać Jej Wysokość w politykę, kiedy zabraknie opcji parlamentarnych.

McDonnell został również oskarżony o zawarcie „bezbożnego sojuszu” z nacjonalistami w Szkocji i Irlandii Północnej po tym, jak twierdził, że nie stanie na drodze do referendum w żadnym kraju w celu podziału Wielkiej Brytanii.

Powiedział publiczności na frędzle w Edynburgu, że jeśli premier odmówi ustąpienia w przypadku utraty wotum zaufania, Partia Pracy zażąda od królowej mianowania pana Corbyna.

„Nie chcę wciągać w to Królowej, ale wysłałbym Jeremy Corbyn taksówką do Pałacu Buckingham, aby powiedzieć, że przejmujemy kontrolę” – powiedział.

David Starkey, historyk, powiedział, że groźba McDonnella oznaczałaby „zamach stanu”, dodając: „Obawiam się, że Corbyn zostanie aresztowany. To przebranie odpadło od Johna McDonnella – jest rewolucyjnym komunistą. ”

H sentymenty powtórzył Iain Duncan Smith, były przywódca torysów, który powiedział o stosunku Labour do królowej: „Nie wierzą w nią ani w konstytucję. Przybędą skutecznie z bronią. To w zasadzie zamach stanu, a następnie rozpad Wielkiej Brytanii. ”

M r komentarze McDonnell przyszedł jako Michael Gove powiedział, że rząd robi „wszystko co możliwe”, aby zapewnić Brytania opuściła UE w dniu paź 31, Deal or No Deal. Podczas wizyty w Dover, Kent, kanclerz księstwa Lancaster, który jest odpowiedzialny za przygotowania do braku porozumienia, powiedział: „W tej chwili UE zdaje się stawiać bariery, mówiąc, że nie chce rozmawiać.

„Jestem pewien, że zmienią zdanie, mam nadzieję, że zmienią zdanie, ale jesteśmy gotowi odejść 31 października, bez względu na to, czy coś się stanie”.

W środę pojawiły się nadzieje, że Berlin może otworzyć drzwi do rozmów z Johnsonem, ponieważ dane wskazują na spadek produkcji w Niemczech , zwiększając obawy o recesję.

Źródła dyplomatyczne UE stwierdziły jednak, że chociaż Niemcy chętnie rozmawiają, nie dojdzie do żadnego ruchu, chyba że Johnson zrezygnuje z zniesienia irlandzkiego mechanizmu ochronnego jako warunku negocjacji.

Pan Johnson prawdopodobnie spotka się z głosowaniem nad wotum zaufania, gdy Izba Gmin zbierze się w przyszłym miesiącu.

Zgodnie z ustawą o parlamentach terminowych z 2011 r. , Jeśli rząd utraci głosowanie nad wotum zaufania, w ciągu 14 dni alternatywna administracja musi wygrać nowy głos, w przeciwnym razie należy zwołać wybory powszechne. Ale o czasie wyborów może decydować Johnson, który może poczekać do 31 października, zanim pójdzie do urn, aby udaremnić wszelkie próby powstrzymania Brexitu.

D, posiadający źródła Street, wskazuje na Jamesa Callaghana, jedynego powojennego premiera, który stracił głos wotum zaufania. Pozostał na 10 miejscu przez ponad miesiąc, dopóki nie przegrał wyborów powszechnych w 1979 roku. Eksperci konstytucyjni są przygotowani na chaotyczny okres pod koniec września, kiedy różni posłowie przygotowują się do zażądania od królowej interwencji w celu mianowania innego premiera, który może dowodzić zaufaniem Gmin.

Imo istnieją precedensy dla różnych scenariuszy, istnienie Term parlamentów Ustawy o stałym i zbliżającego się terminu Brexit może oznaczać Królową twarze połączeń interweniować.

Starkey powiedział, że „pośpieszne” ustawodawstwo „zmieniło Parlament w zwykły plac zabaw”, dodając: „Królowa celowo postanowiła nie korzystać z królewskiego przywileju dyskrecji. Podjęła świadomą decyzję, aby nie angażować się w politykę. Jest tylko jedna osoba, od której Królowa może uzyskać konstytucyjnie wiążącą radę – jest nią premier. ”

David Howarth, profesor prawa i polityki publicznej na Uniwersytecie Cambridge i były poseł Liberalno-Demokratyczny, powiedział, że „mało prawdopodobne”, że Królowa interweniuje, podczas gdy Robert Lacey, historyk królewski, powiedział: „Królowa ma przerażenie bycia wciągnięty w politykę. ”

D ominic Grieve, byłego prokuratora generalnego, został na czele wysiłków rebeliantów Tory parlamentarzystów, aby nakłonić królową do „zrezygnowanie z usług pana Johnsona” na rzecz rządu jedności narodowej, mówiąc: „Królowa nie jest dekoracyjny dodatkowy.”

Zasugerował po tym, jak Dominic Cummings, główny strateg Johnson, zasugerował, że premier może opóźnić wybory do 31 października.

W bezprecedensowym posunięciu pan Cummings trafił na pana Grieve’a, który na początku tego tygodnia nazwał go „aroganckim i nieświadomym”, mówiąc reporterom: „Zobaczymy, o co mu chodzi”.

Po powrocie pożaru Grieve powiedział The Daily Telegraph, że jako specjalny doradca Cummings „nie miał nic przeciwko wygłaszaniu takich wypowiedzi”. Powiedział: „Nie jestem do końca pewien, kto rządzi rządem, nim czy Borisem Johnsonem”.

Jego komentarze powtórzył Sir Malcolm Rifkind, były sekretarz spraw zagranicznych, który powiedział, że interwencje „niewybranych urzędników” ryzykują „osłabieniem autorytetu rządu”.

E arlier w dzień, Sir Malcolm ostrzegł w liście do The Times, że pan Johnson „stworzyłoby najpoważniejsze kryzys konstytucyjny, gdyż działania Karola I doprowadziło do wojny domowej”, jeśli nie chciał zrezygnować.

McDonnell powtórzył we wtorek swoje oświadczenie, że drugie szkockie referendum w sprawie niepodległości należało do „szkockiego narodu i szkockiego parlamentu” po tym, jak powiedział Richard Leonard, szkocki przywódca partii, że ponowne rozpatrzenie sprawy było „niepożądane” i „niepotrzebne”.

S blokując drugą sondę będzie grać w ręce Nicola Sturgeon w Aying, pan McDonnell powiedział: „Będziemy prowadzić kampanię przed referendum, ale nie używamy urządzeń parlamentarnych, aby go zablokować.”

Zapytany, czy poparł referendum w sprawie zjednoczenia Irlandii, powiedział, że powinien to ustalić „miejscowy lud … i właśnie to musimy uszanować”.

W środę wieczorem Gove powiedział, że Partia Pracy „jest gotowa zniszczyć związek, próbując obalić referendum”, a poseł DUP Nigel Dodds oskarżył McDonnella o zagrażanie procesowi pokojowemu. 

 

zrodlo: https://www.telegraph.co.uk  

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: