NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Irański myśliwiec rozbija się w pobliżu Zatoki Perskiej

Państwowa agencja informacyjna informuje, że katastrofa była spowodowana problemem technicznym, mówi, że obaj członkowie załogi przeżyli; bez słowa o celu lotu

An illustrative photo of Iranian fighter jets flying over the mausoleum of late revolutionary founder Ayatollah Khomeini, during a military parade ceremony marking the anniversary of the start of the 1980-1988 Iraq-Iran war, just outside Tehran, Iran, September 22, 2009. (AP Photo/Vahid Salemi)

Ilustracyjne zdjęcie irańskich myśliwców latających nad mauzoleum zmarłego założyciela rewolucyjnej Ayatollaha Chomeiniego podczas ceremonii parady wojskowej z okazji rocznicy rozpoczęcia wojny iracko-irańskiej w latach 1980-1988, tuż pod Teheranem, Iran, 22 września 2009 r. (AP Photo / Vahid Salemi)
Iran powiedział, że myśliwiec spadł na południe kraju w pobliżu Zatoki Perskiej, a dwóch pilotów przeżyło katastrofę.

Państwowa agencja informacyjna IRNA zacytowała lokalnego urzędnika, twierdząc, że przyczyną awarii był problem techniczny. Abdolhossein Rafipour, gubernator Tangestanu, powiedział, że samolot wylądował w pobliżu nadmorskiego miasta o 12:30. czas lokalny.

Cel niedzielnego lotu nie był od razu jasny. Regularne loty patrolowe są powszechne w regionie.

Siły powietrzne Iranu mają asortyment amerykańskich samolotów wojskowych zakupionych przed rewolucją islamską w 1979 r. Ma także rosyjskie samoloty MiG i Suchoj. Dziesięciolecia zachodnich sankcji utrudniły utrzymanie starzejącej się floty.

Katastrofa nastąpiła w wyniku niedawnych napięć w Zatoce między Stanami Zjednoczonymi a Iranem, a także po tym, jak ten ostatni ogłosił wczoraj w niedzielę, że schwytał zagranicznego tankowca, który, jak powiedział, przemyca paliwo do nienazwanego państwa arabskiego w regionie.

 

zrodlo:.timesofisrael.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Live streaming with light on black metal texture background vector illustration
Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: