DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„DGP”: Nowy e-dowód musi zostać zmieniony

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Choć dokument z czipem jest w obiegu dopiero od marca, już musimy pracować nad jego zmianą. Powodem są nowe unijne regulacje – pisze czwartkowy „Dziennik Gazeta Prawna”.

"DGP": Nowy e-dowód musi zostać zmieniony

RMF

„Z początkiem sierpnia weszło w życie rozporządzenie PE i Rady 2019/1157, które wprowadza nowe standardy związane z tym, jak powinien wyglądać blankiet dowodu osobistego.

Widoczny będzie musiał być np. dwuliterowy kod państwa członkowskiego wydającego dokument na tle unijnych symboli (12 żółtych gwiazd na białym tle). Nasz obecny wzór dowodu tego elementu nie zawiera” – podaje gazeta.

„W warstwie elektronicznej dokumentu (w czipie) będą musiały być zawarte również dwa odciski palców posiadacza w formatach cyfrowych.

Takich danych w naszym e-dowodzie nie ma i – jak słyszymy od osób znających temat – +dogranie+ ich do obecnego blankietu jest niemożliwe z uwagi na to, jak skonstruowana jest warstwa elektroniczna” – pisze „DGP”.

Gazeta dodaje, że „MSWiA potwierdza, że wstępne prace (nad dostosowaniem e-dowodów do unijnych regulacji – PAP) już się zaczęły”.

PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “„DGP”: Nowy e-dowód musi zostać zmieniony

  1. Nosz kurwa mać to jest już kartoteka przestępcza nie dowód i kto z którego więzienia/kraju pochodzi. Pewnie usuną narodowości i stąd te zmiany. Ale bydło jak zawsze zajmuje sie wiarą a nie faktami.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: