DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Z PSL bardzo mi nie po drodze”. Kolejny poseł odchodzi z Kukiz’15

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Z Pawłem Kukizem rozstaliśmy się w miłej atmosferze” – zapewnił Andrzej Maciejewski 

Poseł Andrzej Maciejewski wystąpił z klubu Kukiz’15. Parlamentarzysta nie zamierza startować w jesiennych wyborach z list tego ugrupowania, bo nie wyobraża sobie też startu z list Polskiego Stronnictwa Ludowego. Chętnie za to związałby swoją przyszłość z Prawem i Sprawiedliwością.

W piśmie skierowanym do marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego Andrzej Maciejewski poinformował, że rezygnuje „z członkostwa w klubie poselskim Kukiz’15 z dniem 7 sierpnia”. W rozmowie z dziennikarzami przyznał, że decyzja została podjęta już ponad pięć tygodni wcześniej, a władze klubu wiedzą o niej od dawna.

Zaznaczył, że zdecydował się złożyć rezygnację w momencie, gdy prezydent ogłosił datę wyborów, bo zdaje sobie sprawę, że jego klub – podobnie jak wszystkie pozostałe – „wchodzi już w tryb wyborczy”. Podkreślił, że nie chce „sprawiać mylnego wrażenia, że widzi dla siebie przyszłość w Kukiz’15”.

Polityk zaznaczył, że niedopuszczalne dla niego było rozpoczęcie rozmów z PSL o starcie w wyborach z list tego ugrupowania. Podkreślił, że jemu „z PSL bardzo nie po drodze”, a jego poglądy najbliższe są PiS.

– Dlatego z ta partią wiązałbym swoją polityczną przyszłość, ale czekam na decyzję szefa tego klubu (Ryszarda Terleckiego) co do planów dalszej współpracy – dodał Maciejewski.

Poseł oświadczył, że, przed wystąpieniem z klubu Kukiz’15 rozmawiał z liderem formacji Pawłem Kukizem. Zaznaczył, że była to „dobra rozmowa, w atmosferze zgody i przyjaźni”. O rezygnacji poinformował również w mediach społecznościowych.

Andrzej Maciejewski@Maciejewski11

Zanim złożyłem rezygnację z klubu Kukiz15 spotkałem się z Pawłem Kukizem.
Podziękowałem za 4 lata wspólnej polityki.
Rozstaliśmy się w miłej atmosferze, tak jak to w polityce powinno wyglądać.

Polecam dzisiejszy PAP ⤵️https://m.naszdziennik.pl/artykul/211659 

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Andrzej Maciejewski

W wywiadzie, do którego link zamieścił w swoim tweecie, Maciejewski zaznacza, że „formuła Kukiz’15 się wyczerpała”; potwierdza chęć współpracy z Prawem i Sprawiedliwością.

Andrzej Maciejewski jest z wykształcenia politologiem; w 2004 r. został ekspertem ds. wschodnich w Instytucie Sobieskiego. Od października 2015 r. jest posłem, przewodniczy sejmowej komisji samorządu terytorialnego i polityki regionalnej. Zajmował się też problemem frankowiczów.

Po odejściu Maciejewskiego Klub Poselski Kukiz’15 liczy 21 posłów, dokładnie dwa razy mniej, niż na początku kadencji. Spośród dotychczasowych członków KP Kukiz’15 ostatnich dniach do Klubu Parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość przeszedł Norbert Kaczmarczyk.

W czerwcu taką samą decyzję podjęli Krzysztof Sitarski i Tomasz Rzymkowski. Z klubu Kukiz’15 odszedł także poseł Jerzy Jachnik, który pozostał posłem niezrzeszonym.

Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: