DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Z KUCHCIŃSKIM LATALI TEŻ PARTYJNI KOLEDZY Z ŻONAMI. NOWE INFORMACJE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Z Markiem Kuchcińskim na pokładzie rządowego samolotu latali nie tylko członkowie jego rodziny. Marszałek Sejmu oferował podróże także zaprzyjaźnionym posłom i ich bliskim – wynika z dokumentów, do których dotarł „Fakt”. Loty na Podkarpacie wyraźnie nasiliły się też w czasie kampanii wyborczej przed wyborami samorządowymi w 2018 r.

 

Z dokumentów, na które powołuje się „Fakt’ wynika, że 2 czerwca 2019 r. Kuchciński zabrał na pokład rządowego gulfstreama europosła Zdzisława Krasnodębskiego z żoną Anną.

15 marca towarzyszyli mu posłowie PiS Bogdan Rzońca, Krystyna Wróblewska oraz Stanisław Piotrowicz z żoną Marią.

Z kolei z ustaleń RMF FM wynika, że Kuchciński zabierał do odrzutowca też marszałka województwa podkarpackiego Władysława Ortyla.

„Kuchciński podróżował w czasie”

„Fakt”, zwraca też uwagę na inne zaskakujące sytuacje, opisane w wykazie lotów Kuchcińskiego, opublikowanym w poniedziałek przez Centrum Informacyjne Rządu.

„Kuchciński podróżował w czasie. Potrzebował samolotu na imprezę, która odbyła się dwa dni wcześniej” – czytamy w gazecie.

31 maja Kuchciński poleciał do Rzeszowa w celu m.in. „oficjalnej wizyty w Szwecji”, zaplanowanej na 29 maja.

Podobna sytuacja miała miejsce w marcu 2018 r.. Samolot z Kuchcińskim wyleciał do Rzeszowa 13 marca, a w celu wizyty wpisano m.in. „uroczyste obchody Dnia Odrodzenia Niepodległości Litwy” w Wilnie 11 marca.

Pełen wykaz lotów Marka Kuchcińskiego, opublikowany przez CIS, można znaleźć TUTAJ

Loty w kampanii wyborczej?

Według wykazu częstotliwość lotów Marka Kuchcińskiego wyraźnie nasiliła się w lecie i jesienią 2018 r. Wtedy też trwała kampania wyborcza przed wyborami samorządowymi, a marszałek Sejmu aktywnie angażował się w nią w swoim okręgu wyborczym, wspierając lokalnych kandydatów.

Od czerwcu 2018 r. do października 2018 Kuchciński korzystał z rządowych maszyn 48 razy, podczas gdy wcześniej w okresie od marca 2016 r. do czerwca 2018 r. – 12 razy –  wynika z wykazu udostępnionego przez CIS.

Między czerwcem a październikiem 2018 r. marszałek Sejmu uczestniczył na Podkarpaciu np. w spotkaniu z prezydentem Przemyśla oraz w naradzie roboczej z samorządowcami na temat rozpoczęcia starań o ustanowienie Przemyśla oraz Twierdzy Przemyśl pomnikami historii, w naradzie roboczej z samorządowcami na temat możliwości dofinansowania remontu kolei krzesełkowej przy stoku narciarskim, w Dożynkach Archidiecezji Przemyskiej oraz Dożynkach Powiatu Jarosławskiego czy wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę Przemyskiego Centrum Rozwoju Badmintona.

Marek Kuchciński zapewniał na poniedziałkowej konferencji prasowej, że jego wszystkie wyjazdy miały związek z wykonywaniem obowiązków marszałka Sejmu.

„Loty zarówno te do Rzeszowa, jak i na każde inne lotnisko w Polsce i za granicą, były związane z moją pracą marszałka Sejmu, na którą składały się konferencje międzynarodowe i krajowe, także regionalne i lokalne. Spotkania związane z pracami Sejmu i innymi bieżącymi wydarzeniami; udział w uroczystościach rocznicowych o wymiarze międzynarodowym, państwowym i regionalnym, także lokalnym” – mówił Kuchciński.

interia

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-z-kuchcinskim-latali-tez-partyjni-koledzy-z-zonami-nowe-info,nId,3135864#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: