DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wybuch kołysze urząd skarbowy w Kopenhadze, raniąc 1 osobę

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SZTOKHOLM (AP) – Nastąpiła potężna eksplozja przed duńską Agencją Podatkową w stolicy, Kopenhadze, rozbijając okna, uszkadzając budynek i lekko raniąc jedną osobę.

Widok szkód spowodowanych wybuchem na wejściu duńskiego urzędu skarbowego w Kopenhadze, Dania, środa, 7 sierpnia 2019 r. Policja potwierdza, że pod koniec wtorek przed duńską agencją podatkową w Kopenhadze doszło do potężnej eksplozji. (Olafur Steinar Rye Gestsson / Ritzau Scanpix przez AP)

Główny inspektor policji Jorgen Bergen Skov powiedział w środę na konferencji prasowej, że eksplozja miała miejsce we wtorek wieczorem w okolicy w pobliżu stacji kolei S Nordhavn.

Dyrektor Agencji Podatkowej Merete Agergaard, po prawej, i Minister Podatków Morten Boedskov widzą szkody spowodowane wybuchem na wejściu do duńskiego urzędu skarbowego w Kopenhadze, Dania, 7 sierpnia 2019 r. Policja potwierdza, że istniał potężny eksplozja pod koniec wtorku przed duńską agencją podatkową w Kopenhadze. (Olafur Steinar Rye Gestsson / Ritzau Scanpix przez AP)

Policja uważała, że wybuch nie był wypadkiem.

„Jest jeszcze za wcześnie, aby powiedzieć, kto może być sprawcami, ale traktujemy ten incydent bardzo poważnie i rozpoczęliśmy szeroko zakrojone dochodzenie. Nie możemy ani nie zaakceptujemy takiego czynu – powiedział Skov.

Mężczyzna patrzy na szkody spowodowane wybuchem na wejściu do duńskiego urzędu skarbowego w Kopenhadze, Dania, środa, 7 sierpnia 2019 r. Policja potwierdza, że pod koniec wtorek przed duńską agencją podatkową w Kopenhadze doszło do potężnej eksplozji . (Olafur Steinar Rye Gestsson / Ritzau Scanpix przez AP)

Policja powiedziała, że jedna osoba, która stała w pobliżu stacji kolei Nordhavn S, została lekko ranna odłamkami i została poddana leczeniu na izbie przyjęć.

 

zrodlo:https://apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Wybuch kołysze urząd skarbowy w Kopenhadze, raniąc 1 osobę

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: