DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wiceminister zdrowia Izraela oskarżany o korupcję i ukrywanie pedofilii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Litzman i Leifer Fot. Twitter

Były minister zdrowia i lider religijnej partii Yahadout HaTorah (Zjednoczony Judaizm Tory) Jaakov Litzman został oskarżony o działania korupcyjne i wywieranie presji na pracowników ministerstwa w celu uniemożliwienia ekstradycji Malki Leifer oskarżanej w Australii o pedofilię.

Litzman jest oskarżany o łapownictwo w zamian za pomoc w uniknięciu ogłoszenia upadłości firmy działającej w domenie agrobiznesu, która łamała normy sanitarne. Druga sprawa dotyczy Malki Leifer, byłej dyrektorki ultraortodoksyjnej szkoły dla dziewcząt w Australii.

Została ona oskarżona o 74 przypadki wykorzystywania seksualnego dzieci. Schroniła się w Izraelu, który negatywnie opiniował wnioski o jej ekstradycję. Litzman jest podejrzany, że wywierał naciski na urzędników, by zmieniali diagnozy badań psychiatrycznych, tak by uznawano Leifer za niezdolną do ekstradycji ze względu na stan zdrowia.

Policyjne śledztwo zebrało dowody w obydwu sprawach, ale decyzja o postawieniu Litzmana w stan oskarżenia zależy teraz od prokuratora generalnego Avichai Mandelblita. Sprawa Leifer nie była tu wyjątkiem. Minister roztaczał dość dziwną opiekę nad innymi pedofilami.

PRUF48@pruf48

Malka Leifer, an Australian headmistress, faces 74 incidents of sexual assault and rape of her students. Israel’s health minister suspected of aiding her according to @haaretzcom https://www.haaretz.com/israel-news/police-recommend-indicting-israeli-health-czar-for-aiding-accused-pedophile-1.7644143 

Zobacz obraz na Twitterze

Jeszcze w ubiegłego roku Trzynasty Kanał TV ogłosił, że wiceminister pomógł co najmniej dziesięciu sprawcom przestępstw seksualnych w poprawie warunków ich odbywania kary, opieki psychiatrycznej, otrzymywania przepustek do domu, wcześniejszych zwolnieć, itp.

Malka Leifer jest związana ze społecznością religijną którą kieruje Litzmam i z tym odłamem była też powiązana ultraortodoksyjna szkoła Adass Israel Girls w Australii, w której była zatrudniona od 2000 roku. Kiedy pojawiły się wobec niej w 2008 roku oskarżenia o molestowanie dzieci, kierownictwo szkoły szybko wsadziło ją w samolot lecący do Izraela razem z ósemką jej rodzonych dzieci.

Sąd w Melbourne w 2012 r. złożył wniosek o jej ekstradycję. Dwa lata później została aresztowana w Izraelu, ale została zwolniona i odesłana do domu. Sędziowie uznali ją za niezdolną do procesu i ekstradycji. Była ponownie zatrzymana w lutym 2018 r. Policja zakwestionowała jej chorobę na podstawie dostarczonych przez prywatnych detektywów dowodów.

The Times of Israel

@TimesofIsrael

Shas, Smotrich defend Litzman, who police say blocked Malka Leifer’s extradition https://www.timesofisrael.com/liveblog-august-6-2019/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter 

Shas, Smotrich defend Litzman, who police say blocked Malka Leifer’s extradition

After authorities recommend UTJ leader be indicted, transportation minister, ultra-Orthodox say colleague a dedicated MK who indiscriminately helps anyone reaching out

timesofisrael.com

Proces został jednak odroczony na kolejny rok, a biegły dr Jacob Charnes trzykrotnie zmieniał zdanie na temat możliwości ekstradycji Leifer. Ostatecznie ​​nie zalecił postawienia jej w stan oskarżenia. Nowy proces w tej sprawie ma się odbyć w Jerozolimie 23 września.

Źródło: Times of Israel

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: