NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Talibowie twierdzą, że zamach bombowy na samobójstwo w zachodnim Kabulu, dziesiątki rannych

KABUL, Afganistan (AP) – zamachowiec-samobójca na samochód uderzył w środę w komisariat policji w mniejszości szyickiej w zachodniej części Kabulu, powodując ogromną eksplozję, która zraniła dziesiątki osób, twierdzili afgańscy urzędnicy. Talibowie twierdzili, że są odpowiedzialni za bombardowanie.

Afgański policjant stoi na straży po eksplozji w pobliżu kwatery głównej policji w Kabulu w Afganistanie, środa, 7 sierpnia 2019 r. Zamachowiec-samobójca na samochód uderzył w kwaterę główną policji w mniejszości szyickiej w zachodniej części Kabulu w środę, powodując wielką eksplozję, która ranni tuziny ludzi, twierdzili afgańscy urzędnicy. Talibowie twierdzili, że są odpowiedzialni za bombardowanie. (AP Photo / Rafiq Maqbool)

Kilka godzin po eksplozji afgańscy urzędnicy nie potwierdzą, czy w ataku doszło do jakiejkolwiek śmierci, która nastąpiła dzień po wysłanniku USA, a talibowie poinformowali o postępach w negocjacjach dotyczących zakończenia prawie 18-letniej wojny w Afganistanie.

Wielu Afgańczyków martwi się, co się stanie, gdy szacunkowo 20 000 żołnierzy USA i NATO w kraju wróci do domu.

Bombowiec samochodowy zdetonowany w punkcie kontroli bezpieczeństwa przed komendą policji, powiedział rzecznik policji Firdaus Faramarz dla The Associated Press. W pobliżu znajduje się wojskowa szkoła szkolenia. Talibowie powiedzieli, że wybrali centrum rekrutacyjne dla sił bezpieczeństwa.

Afgańscy ochroniarze stoją na straży obok uszkodzonego sklepu po eksplozji w pobliżu komendy policji w Kabulu w Afganistanie, środa, 7 sierpnia 2019 r. Zamachowiec-samobójca, który miał na celu atak na komendę policji w mniejszości szyickiej w zachodniej części Kabulu w środę, ustawia się afgańscy urzędnicy powiedzieli, że po wielkiej eksplozji, która zraniła dziesiątki osób. Talibowie twierdzili, że są odpowiedzialni za bombardowanie. (AP Photo / Rafiq Maqbool)

Rzecznik minister zdrowia publicznego Wahidullah Mayar powiedział, że rannych, w tym kobiet i dzieci, zabrano do lokalnych szpitali.

Duża część dymu unosiła się nad tą częścią Kabulu, w której mieszka wiele mniejszościowych społeczności Hazara. Fasada jednego wielopiętrowego budynku została zerwana. Sprzedawcy zamiatali rozbite szkło.

Atak miał miejsce, ponieważ wielu mieszkańców Kabulu zajęło się przygotowaniami do muzułmańskiego święta Eid al-Adha, które rozpoczyna się w niedzielę.

„Jadłem śniadanie w restauracji, kiedy wybuchł,” powiedział Mohmmad Qasem. Gdy pękły okna, on i inni wybiegli na ruchliwą ulicę.

Komenda policji była celem w przeszłości, w tym atak w 2017 r., W wyniku którego zginęło ponad 20 osób.

Dyrektor naczelny Abdullah Abdullah potępił środowy atak, mówiąc w poście na Twitterze, że „terroryści dążą do zakłócenia kampanii wyborczej prezydenckiej”.

Afgańczycy stoją w pobliżu uszkodzonego sklepu po eksplozji w Kabulu w Afganistanie, środa, 7 sierpnia 2019 r. Zamachowiec-samobójca na samochód uderzył w środę w komisariat policji w mniejszości szyitów w zachodniej części Kabulu, powodując ogromną eksplozję, która zraniła kilkadziesiąt osób ludzie, mówili afgańscy urzędnicy. Talibowie twierdzili, że są odpowiedzialni za bombardowanie. (AP Photo / Rafiq Maqbool)

Wybory prezydenckie w Afganistanie, już opóźnione w związku z kwestiami bezpieczeństwa i organizacyjnymi, są wyznaczone na 28 września. We wtorek talibowie ostrzegli Afgańczyków przed bojkotem sondaży i unikaniem wieców kampanii, które „mogłyby stać się potencjalnymi celami”.

Talibowie przeprowadzają niemal codzienne ataki na siły afgańskie w całym kraju, mówiąc, że wojna będzie trwała tak długo, jak siły USA i NATO będą nadal w Afganistanie. We wtorek bomba wymierzona w furgonetkę przewożącą pracowników oddziału antynarkotykowego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych zabiła pięć osób i raniła siedem w Kabulu.

Afgańscy oficerowie bezpieczeństwa zatrzymują mężczyznę w pobliżu miejsca eksplozji w Kabulu w Afganistanie, środa, 7 sierpnia 2019 r. Zamachowiec-samobójca na samochód uderzył w centralę policji w mniejszości szyickiej w zachodniej części Kabulu w środę, powodując wielką eksplozję, która ranni tuziny ludzi, twierdzili afgańscy urzędnicy. Talibowie twierdzili, że są odpowiedzialni za bombardowanie. (AP Photo / Rafiq Maqbool)

Podmiot stowarzyszony z grupą Państw Islamskich w Afganistanie przeprowadził również kilka ataków na dużą skalę w Kabulu, często atakując mniejszości szyitów.

Środowy atak nadchodzi na tle kolejnej rundy rozmów w tym tygodniu między talibami a Stanami Zjednoczonymi w arabskim regionie Zatoki Perskiej w Katarze, gdzie powstańcy utrzymują swoje biuro.

Zalmay Khalilzad, wysłannik USA, którego zadaniem było znalezienie pokojowego rozwiązania najdłuższego konfliktu w Ameryce, w tym tygodniu poinformował o „doskonałych postępach” w rozmowach w Katarze. We wtorek urzędnik talibski powiedział, że różnice zostały rozwiązane w związku z wycofaniem wojsk amerykańskich z Afganistanu i gwarancjami powstańców, że zerwą więzi z innymi grupami ekstremistycznymi.

Khalilzad powiedział, że ma nadzieję na ostateczne porozumienie do 1 września, które pozwoli siłom USA i NATO opuścić kraj. Ale talibowie nadal sprzeciwiają się rządowi Kabulu, odrzucając go jako amerykańską marionetkę i odmawiając negocjacji z nim.

Afgańscy ochroniarze stoją na straży po eksplozji w pobliżu kwatery głównej policji w Kabulu w Afganistanie, środa, 7 sierpnia 2019 r. Zamachowiec-samobójca, którego celem było samobójstwo, napadł na kwaterę główną policji w mniejszości szyitów w zachodniej części Kabulu w środę, powodując wielką eksplozję, która ranni tuziny ludzi, twierdzili afgańscy urzędnicy. Talibowie twierdzili, że są odpowiedzialni za bombardowanie. (AP Photo / Rafiq Maqbool)

Talibowie kontrolują obecnie mniej więcej połowę Afganistanu i są najsilniejsi od 2001 r., Kiedy inwazja kierowana przez USA obaliła ich rząd po tym, jak objął przywódcę Al-Kaidy Osamę bin Ladena.

Również w środę rzecznik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Nusrat Rahimi, powiedział, że godzinna operacja odprawy sił afgańskich przeciwko powstańcom we wschodnim Kabulu znalazła kilka skrzynek z bronią.

A w północnej prowincji Baghlan siły bezpieczeństwa udaremniły atak powstańców, powiedział Jawed Basharat, rzecznik szefa policji w prowincji. Powiedział, że zamachowiec-samobójca w Humvee próbował zaatakować bazę afgańską, ale został zabity. Basharat powiedział, że nie zabito żadnych sił bezpieczeństwa.

___

Powiązana pisarka prasowa Cara Anna w Kabulu w Afganistanie przyczyniła się do powstania tego raportu.

zrodlo:https://apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: