DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

SKANDAL Z KAMILEM DURCZOKIEM ODBIJA SIĘ NA JEGO BYŁEJ ŻONIE I SYNU. MARIANNA DUFEK I JEJ DRAMAT

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Marianna wiele mu wybaczała. W końcu podjęli decyzję o separacji. Kiedy Kamil został oskarżony o mobbing i molestowanie w pracy, trafił do szpitala. Wtedy znowu przy nim była. Napisała list otwarty do redakcji tygodnika, który rozpętał aferę, zarzucając, że narazili jego zdrowie.

Choć wiele osób się dziwiło, że staje w obronie męża, który tyle razy ją zawiódł. – Jestem Ślązaczką, a u nas rodzinie i przyjaciołom się pomaga – tłumaczyła.

Walczyła o małżeństwo, było to jednak ponad jej siły. Co działo się za drzwiami ich pięknego domu, skoro po jednej z kłótni Marianna zawiadomiła policję, że mąż posiada arsenał broni?

W końcu złożyła pozew rozwodowy. Wkrótce u jego boku pojawiła się 22 lata młodsza Julia Oleś. Mariannie nie było łatwo patrzeć na ich kolorowe zdjęcia z wakacji. Związek szybko się rozpadł. Kamilowi nie układa się też zawodowo. Jest ponoć zadłużony, nie działa jego portal internetowy Silesion.

Marianna najbardziej martwi się o syna. Jaki wzór daje mu ojciec? Jest rozczarowana i przygnębiona. Niedługo przed rozwodem Kamil napisał autobiograficzną książkę. Rozpoczyna ją dedykacja: „Mojej żonie, Mariannie, kobiecie na którą nigdy nie zasłużyłem”. Dziś te słowa nabierają szczególnej mocy…

***

PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “SKANDAL Z KAMILEM DURCZOKIEM ODBIJA SIĘ NA JEGO BYŁEJ ŻONIE I SYNU. MARIANNA DUFEK I JEJ DRAMAT

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: