DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

RANELID: „Nie mają na co narzekać w Szwecji”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Przestępcy mieszkają w kraju, w którym są znacznie lepiej niż na Bliskim Wschodzie czy w Afryce, pisze Ranelid, który następnie oskarża polityków i media o zakłócanie katastrofalnego rozwoju społeczeństwa w Szwecji.

„Szwecja jest w wojnie o niskiej intensywności”. Znany autor nie używa pióra, by wypowiedzieć głos wielu ludzi, którzy widzą, że ich codzienne życie popada w niepewność i stracili nadzieję na przyszłość.

Ale w dwóch kronikach w Expressie autor Björn Ranelid odmawia przyjęcia usprawiedliwienia dla przestępstwa i przemocy. Widział wydarzenia polityczne, kulturalne i medialne w Szwecji jako ślepe i milczące.

Politycy degradują rozwój wydarzeń
„Nastąpiła zmiana gatunku i od czterdziestu lat nie niosła ze sobą skali przestępczości i czynów przestępczych w Szwecji. Przestępcy kontrolują przestrzegających prawa w Szwecji ”- pisze.

„Wielu polityków i samozwańczych intelektualistów fałszuje, fałszuje i kłamie na temat tego, co dzieje się w kraju”.

Ranelid pisze, że nie bierze pod uwagę zaniepokojonych i fałszywych osób w parlamencie lub gdzie indziej.

Jego oskarżenia opierają się na szeregu zjawisk, które stały się powszechne, ale o których nigdy nie słyszał w dzieciństwie i do czterdziestki.

* Zgony z użyciem broni automatycznej w miejscu publicznym.

* Kliniki ratunkowe w szpitalach są atakowane przez gangi posiadające broń.

* Kobiety są gwałcone, a policja rzadko wychodzi z elementami sygnalizacyjnymi, aby przestępstwa mogły zostać wyjaśnione (Ranelid daje wyjątek i uważa, że ​​jest to zgodne z prawem).

* 80-latkowie są bici i rabowani w swoich domach.

* Gangsterzy udają, że pochodzą z usług domowych i przeprowadzają się do domów, aby kraść od osób starszych.

* Rosyjskie ligi spustoszyły kraj, włamując się, kradnąc drogie maszyny i samochody. Wiedzą, że między komisariatami policji w Szwecji jest długa droga.

* Sklepy mogą być narażone na napady z bronią kilka razy w roku.

* Dzieci są kradzione na telefonach komórkowych i kurtkach w ciągu dnia.

* Pojazdy ratownicze są ukamienowane, a młodzi ludzie nie mogą dotrzeć do miejsc pożarów i wypadków.

Przestępcy są wyjątkowo uprzywilejowani
Werdykt Ranelida na temat mediów i głosów kulturowych jest ostry: „Wielu pisarzy i debatujących na stronach kulturalnych i przywódczych naśladuje się nawzajem i próbuje zaprzeczać wydarzeniom prostą litanią na temat wykluczenia niektórych osób. [Ale] ci mordercy w gangu i inni przestępcy są na zewnątrz tylko dzięki własnym działaniom i wyborom w życiu. ”

Ranelid zauważa, że ​​„żadna z tych woli nie głoduje ani nie cierpi z powodu braku mieszkań. Byli uczniami darmowej szwedzkiej szkoły. … Ci przestępcy są pod wieloma względami osobami wyjątkowo uprzywilejowanymi w porównaniu z miliardami ludzi w Indiach, Syrii, Iraku, Afganistanie i krajach afrykańskich ”.

Właściwe cele: przestępcy i przedsiębiorczość
Można zatem streścić kroniki Björna Ranelida, że ​​odmawia on przestępcom wymówek: „W Szwecji nie mają na co narzekać”. Jego drugim celem są wydarzenia organizacyjne, które „fałszują, fałszują i kłamią na temat tego, co dzieje się w kraju”.

Ranelid ma rację, biorąc pod uwagę moralny pogląd przestępców. Nie są ofiarami. Są uprzywilejowanymi złoczyńcami, którzy wybierają niszczycielskie życie całkowicie z własnej woli. Dlatego też powinni być traktowani przez społeczeństwo. Kara za brutalne przestępstwa, przed którymi stoi Ranelid, musi zostać ostro zaostrzona.

Jeśli otrzymamy większość parlamentarną o takiej samej moralności, jaką wyraża Ranelid, wiele w kraju może się szybko zmienić. Wtedy można przywrócić nadzieję na przyszłość. Konieczne jest jednak, aby bardzo, bardzo wielu dzisiejszych członków parlamentu musiało wyjść z parlamentu. Może się to zdarzyć w następnych wyborach. Jeśli Szwedzi chcą.

 

zrodlo:https://samtiden.nu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “RANELID: „Nie mają na co narzekać w Szwecji”

  1. JUŻ PO SZWEDACH CHYBA ŻE PRZYJDZIE EPOKA LODOWCOWA I WSZYSTKO RAZ NA ZAWSZE ZAMARZNIE MOŻE WTEDY SZWEDZI BY JAKOS PRZEZYLI Z WIADOMYCH WZGLEDOW A TA RESZTA NIE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: