NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

RANELID: „Nie mają na co narzekać w Szwecji”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Przestępcy mieszkają w kraju, w którym są znacznie lepiej niż na Bliskim Wschodzie czy w Afryce, pisze Ranelid, który następnie oskarża polityków i media o zakłócanie katastrofalnego rozwoju społeczeństwa w Szwecji.

„Szwecja jest w wojnie o niskiej intensywności”. Znany autor nie używa pióra, by wypowiedzieć głos wielu ludzi, którzy widzą, że ich codzienne życie popada w niepewność i stracili nadzieję na przyszłość.

Ale w dwóch kronikach w Expressie autor Björn Ranelid odmawia przyjęcia usprawiedliwienia dla przestępstwa i przemocy. Widział wydarzenia polityczne, kulturalne i medialne w Szwecji jako ślepe i milczące.

Politycy degradują rozwój wydarzeń
„Nastąpiła zmiana gatunku i od czterdziestu lat nie niosła ze sobą skali przestępczości i czynów przestępczych w Szwecji. Przestępcy kontrolują przestrzegających prawa w Szwecji ”- pisze.

„Wielu polityków i samozwańczych intelektualistów fałszuje, fałszuje i kłamie na temat tego, co dzieje się w kraju”.

Ranelid pisze, że nie bierze pod uwagę zaniepokojonych i fałszywych osób w parlamencie lub gdzie indziej.

Jego oskarżenia opierają się na szeregu zjawisk, które stały się powszechne, ale o których nigdy nie słyszał w dzieciństwie i do czterdziestki.

* Zgony z użyciem broni automatycznej w miejscu publicznym.

* Kliniki ratunkowe w szpitalach są atakowane przez gangi posiadające broń.

* Kobiety są gwałcone, a policja rzadko wychodzi z elementami sygnalizacyjnymi, aby przestępstwa mogły zostać wyjaśnione (Ranelid daje wyjątek i uważa, że ​​jest to zgodne z prawem).

* 80-latkowie są bici i rabowani w swoich domach.

* Gangsterzy udają, że pochodzą z usług domowych i przeprowadzają się do domów, aby kraść od osób starszych.

* Rosyjskie ligi spustoszyły kraj, włamując się, kradnąc drogie maszyny i samochody. Wiedzą, że między komisariatami policji w Szwecji jest długa droga.

* Sklepy mogą być narażone na napady z bronią kilka razy w roku.

* Dzieci są kradzione na telefonach komórkowych i kurtkach w ciągu dnia.

* Pojazdy ratownicze są ukamienowane, a młodzi ludzie nie mogą dotrzeć do miejsc pożarów i wypadków.

Przestępcy są wyjątkowo uprzywilejowani
Werdykt Ranelida na temat mediów i głosów kulturowych jest ostry: „Wielu pisarzy i debatujących na stronach kulturalnych i przywódczych naśladuje się nawzajem i próbuje zaprzeczać wydarzeniom prostą litanią na temat wykluczenia niektórych osób. [Ale] ci mordercy w gangu i inni przestępcy są na zewnątrz tylko dzięki własnym działaniom i wyborom w życiu. ”

Ranelid zauważa, że ​​„żadna z tych woli nie głoduje ani nie cierpi z powodu braku mieszkań. Byli uczniami darmowej szwedzkiej szkoły. … Ci przestępcy są pod wieloma względami osobami wyjątkowo uprzywilejowanymi w porównaniu z miliardami ludzi w Indiach, Syrii, Iraku, Afganistanie i krajach afrykańskich ”.

Właściwe cele: przestępcy i przedsiębiorczość
Można zatem streścić kroniki Björna Ranelida, że ​​odmawia on przestępcom wymówek: „W Szwecji nie mają na co narzekać”. Jego drugim celem są wydarzenia organizacyjne, które „fałszują, fałszują i kłamią na temat tego, co dzieje się w kraju”.

Ranelid ma rację, biorąc pod uwagę moralny pogląd przestępców. Nie są ofiarami. Są uprzywilejowanymi złoczyńcami, którzy wybierają niszczycielskie życie całkowicie z własnej woli. Dlatego też powinni być traktowani przez społeczeństwo. Kara za brutalne przestępstwa, przed którymi stoi Ranelid, musi zostać ostro zaostrzona.

Jeśli otrzymamy większość parlamentarną o takiej samej moralności, jaką wyraża Ranelid, wiele w kraju może się szybko zmienić. Wtedy można przywrócić nadzieję na przyszłość. Konieczne jest jednak, aby bardzo, bardzo wielu dzisiejszych członków parlamentu musiało wyjść z parlamentu. Może się to zdarzyć w następnych wyborach. Jeśli Szwedzi chcą.

 

zrodlo:https://samtiden.nu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “RANELID: „Nie mają na co narzekać w Szwecji”

  1. JUŻ PO SZWEDACH CHYBA ŻE PRZYJDZIE EPOKA LODOWCOWA I WSZYSTKO RAZ NA ZAWSZE ZAMARZNIE MOŻE WTEDY SZWEDZI BY JAKOS PRZEZYLI Z WIADOMYCH WZGLEDOW A TA RESZTA NIE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: