DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PILNE! Znamy oficjalną nazwę komitetu wyborczego Konfederacji [VIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Konfederacja ogłasza start w wyborach/fot. Facebook Konfederacja
Konfederacja ogłasza start w wyborach/fot. Facebook Konfederacja

O godz. 12.45 pod budynkiem Państwowej Komisji Wyborczej rozpoczęła się konferencja Konfederacji. Ogłoszono oficjalną nazwę komitetu wyborczego, pod którą prawica wystartuje w najbliższych wyborach parlamentarnych.

– Konfederacja ogłasza komitet na wybory parlamentarne: KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ i NIEPODLEGŁOŚĆ – czytamy w opisie nagrania.

– Jesteśmy gotowi do startu. Polska potrzebuje prawicy. Mamy między nami dużą rozpiętość poglądów, mniej więcej jak amerykańska Partia Republikańska, która składa się z bardzo różnych ludzi, ale idą do wyborów razem. Polska potrzebuje prawicy a nie partii, która wykonuje polecenie pana generała Czesława Kiszczaka świętej pamięci – powiedział Janusz Korwin-Mikke.

– Konfederacja weszła szturmem do polskiej polityki na wiosnę tego roku. Nie damy się już z tego wypchnąć. Więcej – będziemy walczyć w tych wyborach o trzecie miejsce. Niewiele nam zabrakło do tego, by stanąć na podium 26 maja podczas wyborów do europarlamentu. Tym razem chcemy o to rzeczywiście powalczyć bardzo poważnie i jesteśmy przekonani, że jako jeden z nielicznych z bardzo licznego grona komitetów, które wystartują w tych wyborach – wydaje się, że będzie to najmniejsza liczba komitetów ogólnopolskich od 1991 roku – który tak jasno i zdecydowanie będzie podnosił najważniejsze kwestie z punktu widzenia naszego państwa, takie jak podatki i wolność gospodarcza – mówił Robert Winnicki.

– Konfederacja za bezpieczeństwem wiary, rodziny i własności. Za tym, żebyśmy byli u siebie na swoim, żeby Polacy pozostali ludźmi dumnymi i wolnymi. I żeby się rodzili. Jesteśmy jedyną formacją, która pryncypialnie, bezdyskusyjnie i niekontrowersyjnie w naszym własnym gronie opowiada się za bezpieczeństwem życia ludzkiego w jego naturalnych, przez Boga Stwórcę wyznaczonych granicach – stwierdził Grzegorz Braun.

Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: