DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Pilne spotkanie kierownictwa PiS. Jest nowa lista polityków, którzy lecieli z Kuchcińskim

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Jarosław Kaczyński w siedzibie PiS na Nowogrodzkiej
 

W siedzibie Prawa i Sprawiedliwości trwa pilne spotkanie, w którym biorą udział m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Morawiecki, wicepremier Piotr Gliński i wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Najprawdopodobniej ma związek z nowymi okolicznościami, które pojawiły się w sprawie lotów marszałka Kuchcińskiego. Jak ujawniono, rządowym samolotem latali z nim m.in. minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, minister Andrzej Adamczyk czy Stanisław Piotrowicz z żoną. Loty miały status HEAD.

Przed godziną 14 pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości  przy ulicy Nowogrodzkiej zjawiło się kierownictwo partii z Jarosławem Kaczyńskim na czele. Zwołano pilną naradę, które najprawdopodobniej ma związek z nowymi okolicznościami dotyczącymi lotów rządowym samolotem marszałka Marka Kuchcińskiego i innych polityków PiS – podaje TVN24. Na miejscu zjawili się najważniejsi politycy PiS: Mateusz Morawiecki, Beata Szydło, Piotr Gliński, Ryszard Terlecki.

Pilna narada na Nowogrodzkiej. Pojawiły się nowe okoliczności. „Sytuacja dynamiczna”

– Wiemy, że marszałek zabierał na pokład swojego samolotu Zdzisława Krasnodębskiego i Stanisława Piotrowicza z żonami. Wiemy, że to dopiero początek listy. Rano dostaliśmy sms od wicerzecznika partii [Radosława Fogla – red.], w którym poinformował, że sytuacja w sprawie Marka Kuchcińskiego jest dynamiczna – relacjonowała z Sejmu reporterka TVN24 Maja Wojciechowska

Na sejmowych korytarzach pojawiają się pogłoski, że prezes PiS może nie chcieć czekać z decyzją w sprawie Kuchcińskiego do piątku – wtedy odbędzie się głosowanie nad wnioskiem o odwołania marszałka. Sami politycy PiS nie komentują jednak narady. – Nie widzę powodów, żeby miał odejść. Marszałek nie złamał prawa, cała histeria nie ma podstaw prawnych – powiedział na antenie stacji wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki niedługo przed wejściem na spotkanie.

W środę dziennikarze TVN 24 ujawnili listę osób, z której wynika, że wśród pasażerów rządowych lotów o statusie HEAD latających z Markiem Kuchcińskim byli: Zbigniew Ziobro, Stanisław Piotrowicz i jego żona Maria, minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, Zdzisław Krasnodębski z małżonką oraz Karol Karski i szefowa Kancelarii Sejmu Agnieszka Kaczmarska.

PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: