NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Pasażerowie linii British Airways utknęli po awarii IT

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

British Airways twierdzi, że naprawiło usterkę IT, która spowodowała odwołanie ponad 100 lotów i opóźnienie ponad 200 innych.

Znalezione obrazy dla zapytania opoznienia lotow british airways zdjecia

Linie lotnicze poinformowały, że loty wracają do normy, ale ostrzegły, że mogą wystąpić „zakłócenia operacyjne”.

Co najmniej 117 lotów zostało odwołanych na lotnisku Heathrow, a 10 na lotnisku Gatwick.

Problem spowodował, że BA powrócił do korzystania z ręcznych systemów odprawy na lotniskach, powodując długie kolejki.

Znalezione obrazy dla zapytania opoznienia lotow british airways zdjecia

Przeprosił za zakłócenie i powiedział, że klienci korzystający z usług krótkodystansowych z Heathrow, Gatwick i London City mogą dokonać ponownej rezerwacji na inny dzień.

„Wiele lotów nadal działa, ale doradzamy klientom, aby sprawdzili na ba.com najnowsze informacje o lotach przed przyjazdem na lotnisko” – powiedział, dodając, że pasażerowie powinni dać dodatkowy czas.

David Hewson

@david_hewson

Major computer failure with British Airways at Gatwick this morning. This is the queue for the queue at check in. Currently stuck on ground cos pilot can’t get data. Set off early if you have a flight

View image on Twitter
32 people are talking about this

Pomiń post na Twitterze autorstwa @david_hewson

David Hewson

@david_hewson
Poważna awaria komputera z British Airways w Gatwick dziś rano. To kolejka dla kolejki przy odprawie. Obecnie utknął na ziemi, ponieważ pilot nie może uzyskać danych. Wyrusz wcześnie, jeśli masz lot

Zobacz obraz na Twitterze
16
07:55 – 7 sierpnia 2019 · South East, England
Informacje o reklamach na Twitterze i prywatność
Rozmawiają o tym 32 osoby
Raport
Koniec posta na Twitterze autorstwa @david_hewson
Linia lotnicza stwierdziła, że ​​problem nie jest problemem globalnym, i obejmowała dwa oddzielne systemy – jeden, który dotyczy odprawy online, drugi dotyczy odlotów.

Dodał, że problemy miały wpływ na loty w całej sieci, ale nie na każdym lotnisku.

Pasażerowie zostali zaproszeni do zmiany rezerwacji lotów w każdy inny dzień do następnego wtorku.

Strajk pracowników ochrony Gatwick odwołany
Lot BA ewakuowano po kabinie wypełnionej dymem
Podróżnicy wyrażają swoją frustrację w mediach społecznościowych.

Alex Brayson i jego partner mieli do czynienia z opóźnieniami z lotniska w Newcastle w drodze na ich ślub w pobliżu jeziora Bled w Słowenii w sobotę.

Pomimo wejścia na pokład pierwszego lotu na krótko przed godziną 06:00 CEST, Brayson powiedział, że spóźniali się na lot łączący do Wenecji, a ich dalszy transfer był o trzy godziny opóźniony.

„Mamy 25 z nas latających na wesele, więc zaczynamy się niepokoić”, powiedział BBC Newcastle.

„Ja i mój partner zarezerwowaliśmy wycieczkę, więc musieliśmy wszystko ponownie zorganizować”.

queues at Heathrow

Prawa autorskie do obrazu ANNE MARIE BASTABLE
Abbie Breakwell, 16-letnia tenisistka na wózkach inwalidzkich w Wielkiej Brytanii, utknęła z mamą w Heathrow po ich locie, a jej wymiana została anulowana.

Ona ma wziąć udział w turnieju w Belgii w czwartek – ale musi się zarejestrować osobiście poprzedniej nocy.

„Oni [BA] próbują zdobyć nam kolejny lot, ale w tej chwili jest to bardzo trudne.

„Szkoda. Trenowałem na te turnieje od dłuższego czasu, ale nie możemy iść.

Nastolatek z Nottingham chwalił „fantastycznych” pracowników lotniska za ich starania, aby dostarczyć ją do Belgii na czas, ale dodał: „Wciąż jest nadzieja, ale powoli słabnie”.

Abbie Breakwell@AbbieBreakwell

Stuck at Heathrow airport due to @British_Airways technical issues, not sure I will make it to the Belguim tournament.Staff have been wonderful especially Dee Cassidy. @GranthamTennis @ITFWheelchair @PathtoSuccess1 @WChairTennisGB

View image on Twitter
See Abbie Breakwell’s other Tweets

Pomiń post na Twitterze @AbbieBreakwell

Abbie Breakwell
@AbbieBreakwell
Utknąłem na lotnisku Heathrow z powodu problemów technicznych @British_Airways, nie jestem pewien, czy uda mi się wziąć udział w turnieju Belguim. Personel był wspaniały, szczególnie Dee Cassidy. #frustrated #lifeontour #wheelchairtennis @GranthamTennis @ITFWheelchair @ PathtoSuccess1 @WChairTennisGB

Zobacz obraz na Twitterze
13:27 – 7 sierpnia 2019 r
Informacje o reklamach na Twitterze i prywatność
Zobacz inne tweety Abbie Breakwell
Raport
Koniec postu na Twitterze autorstwa @AbbieBreakwell
Sam Angeli zostaje uwięziony na Cyprze z żoną i dwójką dzieci po odwołaniu lotu do Londynu w środę wieczorem.

Na noc został zmuszony do wydania ponad 850 funtów na dwa pokoje w hotelu.

Pan Angeli powiedział, że jego doświadczenie z BA było „absolutnym chaosem”.

„Nie wysłali nam e-maila, nie zadzwonili ani nie przesłali wiadomości o opóźnieniu” – powiedział.

„Powinniśmy tylko wiedzieć, co robić. Jestem naprawdę na nich zły”.

Na miejscu
Leigh Milner, BBC News, w Heathrow Terminal 5

Wiele rodzin podróżujących z dziećmi jest bardzo zirytowanych, a wiele osób twierdzi, że nie mogą skontaktować się z BA.

Ludzie rozdają butelki z wodą, wszystko, co może pomóc w długim oczekiwaniu. Pasażerowie otrzymują ulotki o odszkodowaniu.

Powiedziano im, aby opuścili lotnisko i albo poszli do domu, albo znaleźli pobliski hotel, za który otrzymają zwrot kosztów.

To wszystko, aby spróbować zmniejszyć kolejki.

Wczasowicze i osoby dojeżdżające do pracy w godzinach szczytu również borykają się z opóźnieniami i odwołaniami z powodu trzech pożarów, które wybuchły obok torów kolejowych w pobliżu londyńskiego dworca Victoria.

Southern powiedział, że pożary zostały ugaszone, a linie ponownie otwarte, ale spodziewane opóźnienia do 20 minut potrwają do około 17:00 czasu polskiego.

Nie po raz pierwszy BA doświadczyło problemów informatycznych, ponieważ doznało poważnych awarii komputera w weekend wiosennego święta w maju 2017 r.

Przy tej okazji linia lotnicza odwołała 726 lotów, a dziesiątki tysięcy pasażerów pozostały bez opieki.

To był trudny rok dla British Airways, któremu grozi strajk pilotów.

Zostanie również ukarana grzywną w wysokości milionów funtów za cyberatak na jej systemy bezpieczeństwa, w których skradziono dane osobowe nawet 500 000 klientów.

Jakie prawa mają pasażerowie, których dotyczą?
BA ma obowiązek dbać o pasażerów, których lot został naruszony. Prawa obejmują:

Jeśli lot zostanie odwołany, linia lotnicza musi zapewnić im lot alternatywny do miejsca docelowego. Może to być zmiana trasy, może obejmować międzylądowanie lub następny dostępny lot bezpośredni. Mogą wystawić klientów na lot inną linią lotniczą
Niektórzy pasażerowie zamiast tego zdecydują się na zwrot pieniędzy, ale obowiązek opieki linii lotniczych kończy się w tym momencie. Oznacza to, że osoba, która otrzymuje zwrot pieniędzy i rezerwuje własną – droższą – alternatywny lot, prawdopodobnie nie otrzyma zwrotu różnicy
Jeśli oczekuje się, że lot odleci, ale się spóźni, pasażerowie będą musieli poczekać, ale po pewnym czasie linia lotnicza powinna zaoferować jedzenie, picie i – w razie potrzeby – nocleg. W przypadku opóźnień przekraczających pięć godzin pasażerom przysługują takie same prawa, jak w przypadku odwołania lotu
W takim przypadku – gdy zakłócenia wydają się być spowodowane przez linię lotniczą – pasażerowie mogą być uprawnieni do dodatkowej rekompensaty zgodnie z przepisami UE. Wymaga to od pasażerów zgłoszenia roszczenia do linii lotniczej, a wysokość wypłaty zależy od rodzaju lotu i długości opóźnienia.

Więcej informacji dla pasażerów jest dostępnych na stronie internetowej BA, a prawa pasażerów są szczegółowo wyjaśnione na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Czy dotknęły Cię dzisiaj awarie informatyczne British Airways? Napisz na adres haveyoursay@bbc.co.uk.

Podaj numer kontaktowy, jeśli chcesz porozmawiać z dziennikarzem BBC. Możesz również skontaktować się z nami w następujący sposób:

WhatsApp: +44 7756 165803
Tweet: @BBC_HaveYourSay
Wyślij zdjęcia / wideo na adres yourpics@bbc.co.uk
Prześlij swoje zdjęcia / wideo tutaj
Wyślij SMS lub MMS na numer 61124 lub +44 7624 800 100
Przeczytaj nasze warunki i politykę prywatności

zrodlo:https://www.bbc.com/news/uk-49261497

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: