DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Najnowsze: 18 migrantów rannych na granicy Bośni i Chorwacji

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SARAJEVO, Bośnia i Hercegowina (AP) – Najnowsze informacje o kryzysie imigracyjnym w Europie (cały czas lokalne):

16:50

Znalezione obrazy dla zapytania bosnia chorwacja imigranci postrzeleni zdjecia

Bośniacka policja twierdzi, że 18 migrantów zostało rannych w nieokreślonych okolicznościach podczas próby wjazdu na terytorium Unii Europejskiej przez nielegalne przekroczenie granicy bośniacko-chorwackiej.

Policja powiedziała w środę, że odkryli migrantów w pobliżu granicy z Chorwacją i badają incydent z udziałem głównie obywateli Pakistanu. Urzędnicy powiedzieli, że sześciu mężczyzn zostało przetrzymywanych w miejscowym szpitalu, głównie z obrażeniami nóg.

Bośniacki portal informacyjny Klix powiedział, że migranci zostali zepchnięci z dnia na dzień przez chorwacką straż graniczną, która nielegalnie przedostała się do Bośni.

Migranci, którzy utknęli w Bośni, twierdzą, że chorwaccy strażnicy graniczni regularnie ich biją, gdy próbują potajemnie wjechać do kraju członkowskiego UE. Chorwaccy urzędnicy wielokrotnie zaprzeczali tym roszczeniom.

Tysiące migrantów utknęło w północno-zachodniej Bośni, mając nadzieję, że zmierzą się w kierunku zamożnego centrum Europy.

16:13

Rzeczniczka ramienia wykonawczego Unii Europejskiej twierdzi, że ocenia wniosek Cypru o przeniesienie 5000 migrantów do innych państw członkowskich.

Rzeczniczka Komisji Europejskiej Annika Breidthardt powiedziała w środę, że 28-osobowy blok jest gotowy zwiększyć wsparcie finansowe i operacyjne, aby pomóc krajowi wyspiarskiemu ze wschodniej części Morza Śródziemnego.

W liście do unijnego komisarza ds. Migracji, minister spraw wewnętrznych Cypru Constantinos Petrides powiedział, że kraj jest tak rozciągnięty, że może nie być w stanie pomóc migrantom naprawdę potrzebującym ochrony.

Petrides powiedział, że Cypr ma najwyższą w UE liczbę wniosków o azyl po raz pierwszy na mieszkańca już trzeci rok z rzędu.

Powiedział, że prawie 7 000 osób złożyło wniosek o azyl na Cyprze w pierwszej połowie 2019 r.

zrodlo:https://apnews.com

zdjecie z internetu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: