DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Misiek” nie pójdzie za kratki! Sąd podjął decyzję. Macierewicz triumfuje

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Bartłomiej Misiewicz/fot. PAP/Paweł Supernak

No i można się dalej bawić. Były rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz pozostanie na wolności! Taką decyzję podjął Sąd Apelacyjny w Warszawie. To oświadczenie zamyka sprawę powrotu Misiewicz do aresztu. 

Przypomnijmy, że Bartłomiej Misiewicz przebywał w areszcie od 30 stycznia do 27 czerwca tego roku. Na wolność wyszedł po wpłaceniu 100 tys. zł kaucji przez jego rodziców.

Jednak śledczy byli zdania, że były rzecznik MON powinien wrócić za kratki, obawiając się matactwa z jego strony. Sąd Apelacyjny w środę negatywnie rozpatrzył skargę prokuratury w tej sprawie.

Tym samym podtrzymał wcześniejszą decyzję sądu niższej instancji.

Dlaczego Misiewicz trafił do aresztu? Otóż były ulubieniec Antoniego Macierewicza jest podejrzewany o przekroczenie uprawnień i działanie na szkodę spółki Polska Grupa Zbrojeniowa.

Śledczy podejrzewają, że wraz z byłą pracownicą MON spowodowali szkodę na niekorzyść PGZ o wartości pół miliona złotych.

Misiewicz razem z posłem PiS Mariuszem Antonim K. miał się także powoływać się wpływy w państwowych instytucjach. Politycy mieli pośredniczyć w załatwianiu spraw w zamian za korzyści majątkowe.

Źródło: Super Express

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: