NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Minister spraw społecznych podobno miał zostać oskarżony o oszustwo, naruszenie zaufania

Avichai Mandelblit popiera oskarżenie przeciwko Haim Katzowi Likuda za rzekome quid pro quo z partnerem biznesowym; spadła opłata za przekupstwo

Welfare Minister Haim Katz speaks during a Finance Committee meeting in the Knesset on March 5, 2018. (Yonatan Sindel/Flash90)

Według doniesień prokurator generalny Avichai Mandelblit ma postawić w stan oskarżenia ministra opieki społecznej Haima Katza z partii Likud pod zarzutem oszustwa i nadużycia zaufania.

Katz jest oskarżany o nielegalne quid pro quo z Mordechajem Benem Ari, czołową postacią na rynkach kapitałowych, zgodnie z którym minister Likud rzekomo przyjął korzyści finansowe w zamian za wykorzystanie swojej pozycji w Knesecie do wspierania interesów biznesmena.

Katz, weteran Likud MK, jest podejrzanym o popełnienie przestępstwa w drugim osobnym dochodzeniu w sprawie korupcji, dotyczącym jego czasu, gdy był szefem związku zawodowego Israel Aerospace Industries (IAI).

Zarzuty przeciwko Katzowi wobec jego powiązań z Benem Ari początkowo obejmowały przekupstwo, ale doniesienia w środkowojęzycznych mediach hebrajskich mówią, że prokuratorzy porzucili to przestępstwo po przesłuchaniu poprzedzającym oskarżenie ostatniej jesieni.

Według raportów prokurator generalny ogłosi to przed wyborami 17 września.

Chociaż Mandelblit zamierza kontynuować postępowanie sądowe przed głosowaniem w przyszłym miesiącu, raporty podały, że nie zostaną podjęte żadne działania przeciwko ministrowi do co najmniej listopada lub grudnia, kiedy nowo wybrany Kneset będzie mógł debatować, a następnie zagłosować za pozbawieniem go immunitetu.

W odpowiedzi na raporty Ministerstwo Sprawiedliwości opublikowało oświadczenie, w którym stwierdził, że Mandelblit nie zdecydował jeszcze o oskarżeniu Katza. „Po podjęciu decyzji społeczeństwo zostanie powiadomione, jak zawsze”, powiedział kanał, zgodnie z kanałem 12.

Po oskarżeniu Katz będzie musiał zrezygnować ze stanowiska w rządzie lub zostać zwolnionym przez premiera Benjamina Netanjahu.

Według serwisu informacyjnego Walla prokurator stanowy Shai Nitzan również chciał oskarżyć Bena Ari.

Prokuratorzy podejrzewają, że w latach 2010-2015 Katz i Ben Ari rozwinęli wzajemnie korzystne stosunki. Ben Ari, który był doradcą finansowym dużej publicznej spółki holdingowej, jest podejrzany o zapewnienie Katzowi bezpłatnego zarządzania finansami, przynosząc mu miliony szekli. W zamian Katz, która w latach 2009–2013 była przewodniczącą Komitetu Pracy i Opieki Społecznej Knesset, rzekomo rozwijał interesy biznesowe dla Bena Ari.

W lutym tego roku policja zaleciła, aby Katz został oskarżony o przekupstwo, oszustwo, wymuszenia i naruszenie zarzutów zaufania w związku z podejrzeniami, że wykorzystał swoją pozycję jako szefa związku IAI do realizacji własnych interesów, w tym obiecującego lukratywnego zatrudnienia – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firma – członkom zarządu, którzy z nim współpracowali. Katz był szefem potężnego związku przez dwie dekady, zanim został ministrem Likud w 2015 roku.

Śledztwo jest częścią toczącej się sondażu o podejrzenia o korupcję w IAI z innymi podejrzanymi powiązaniami z Katzem. Jego syn, Yair Katz, który kieruje wyższym kierownictwem IAI i jest członkiem związku zawodowego od czterech lat, został aresztowany w zeszłym roku pod zarzutem zmuszania pracowników do przyłączenia się do partii Likud. Policja powiedziała, że ​​badają zarzuty, że pracownikom IAI, którzy odmówili rejestracji jako członkowie partii Likud, systematycznie odmawiano awansów lub podwyżek pensji, aw niektórych przypadkach nawet zwolniono.

Związek zawodowy w IAI, który zatrudnia około 16 000 osób i jest największą spółką państwową Izraela, jest znany jako twierdza Likud.

Premier Benjamin Netanyahu opuścił podczas wycieczki po obiekcie IAI 17 grudnia 2018 r. (Koby Gideon / GPO

Katz jest jednym z czterech ministrów, o których wiadomo, że grożą mu potencjalne zarzuty karne, wraz z Netanjahu, wiceministrem zdrowia Yaakovem Litzmanem i ministrem spraw wewnętrznych Aryeh Deri. Likud MK David Bitan jest również badany pod kątem możliwych zarzutów przekupstwa.

Katz, podobnie jak Netanjahu, potępił wszystkie zarzuty przeciwko niemu jako „polowanie na czarownice” mające na celu zaszkodzenie jego reputacji.

 

zrodlo:https://www.timesofisrael.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: