NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kim mówi, że premiery Korei Północnej były ostrzeżeniem dla USA na południu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SEOUL, Korea Południowa (AP) – Korea Północna powiedziała środowy przywódca Kim Jong Un nadzorował demonstrację na żywo nowo opracowanych pocisków balistycznych krótkiego zasięgu, które miały wysłać ostrzeżenie do Stanów Zjednoczonych i Korei Południowej podczas wspólnych ćwiczeń wojskowych.

We wtorek, 6 sierpnia 2019 r., Zdjęcie dostarczone przez rząd Korei Północnej pokazuje, co mówi, taktyczny pocisk kierowany nowego typu wystrzelony z lotniska w zachodniej części Korei Północnej lądujący na wysepce na wodach u wybrzeży wschodnich kraju. Niezależni dziennikarze nie mieli dostępu do relacji z wydarzenia przedstawionego na tym obrazie rozpowszechnianym przez rząd Korei Północnej. Treść tego obrazu jest zgodna z dostarczoną i nie może być niezależnie zweryfikowana. Znak wodny w języku koreańskim na zdjęciu podany przez źródło brzmi: „KCNA”, który jest skrótem dla Korean Central News Agency. (Korean Central News Agency / Korea News Service via AP)

Oficjalna koreańska centralna agencja informacyjna poinformowała, że dwa pociski wystrzelone z zachodniego lotniska przeleciały przez cały kraj i obszar otaczający stolicę, Phenian, zanim dokładnie trafiły w cel wyspy u wschodniego wybrzeża.

Cztery rundy demonstracji broni w ciągu dwóch tygodni mają miejsce w impasie w negocjacjach nuklearnych i po tym, jak prezydent Donald Trump wielokrotnie odrzucił znaczenie testów, mimo że broń pokazuje zdolność Korei Północnej do uderzenia na sojuszników USA, Koreę Południową, Japonię i jej bazy wojskowe tam.

We wtorek, 6 sierpnia 2019 r., Zdjęcie dostarczone przez rząd Korei Północnej pokazuje, co mówi o wystrzeleniu nowego typu taktycznego pocisku kierowanego z lotniska w zachodniej części Korei Północnej. Niezależni dziennikarze nie mieli dostępu do relacji z wydarzenia przedstawionego na tym obrazie rozpowszechnianym przez rząd Korei Północnej. Treść tego obrazu jest zgodna z dostarczoną i nie może być niezależnie zweryfikowana. Znak wodny w języku koreańskim na zdjęciu podany przez źródło brzmi: „KCNA”, który jest skrótem dla Korean Central News Agency. (Korean Central News Agency / Korea News Service via AP)

Eksperci twierdzą, że lekceważenie przez Trumpa pokazów broni północy pozwoliło krajowi uzyskać więcej miejsca na rozwinięcie swoich możliwości i zbudowanie dźwigni przed negocjacjami, które mogłyby zostać wznowione jakiś czas po zakończeniu ćwiczeń sojuszników pod koniec tego miesiąca.

Lee Sang-min, rzecznik Ministerstwa Zjednoczenia Korei Południowej, powiedział, że ostatnie działania testowe Korei Północnej nie pomagają w stabilizacji pokoju, i wezwał Pjongjang do podtrzymania porozumienia między Koreą zawartego w ubiegłym roku w celu utworzenia wspólnego komitetu wojskowego w celu omówienia redukcji wojsk napięcia. Nie udzielił konkretnej odpowiedzi, gdy zapytano go, czy Seul uważa, że pokaz broni na Północy będzie się nasilał.

KCNA powiedział, że premiery we wczesny wtorek zweryfikowały niezawodność i zdolność bojową „taktycznych pocisków kierowanych nowego typu”. Kim wyraziła zadowolenie i powiedziała, że premiery będą wysyłały odpowiedni poziom ostrzeżenia do ćwiczeń wojskowych między Stanami Zjednoczonymi a Koreą Południową, które rozpoczęły się w poniedziałek raport powiedział.

Oficjalny Rodong Sinmun w Pjongjangu również opublikował zdjęcia pokazujące coś, co wyglądało jak pocisk wystrzeliwany z wyrzutni zainstalowanej w pojeździe, a Kim uśmiechał się i świętował z wojskowymi.

Raport KCNA przyszedł dzień po tym, jak wojsko Korei Południowej stwierdziło, że wykryło dwa wczesne premiery, które prawdopodobnie były pociskami balistycznymi.

Wspólni szefowie sztabu w Seulu powiedzieli, że pociski pokonały około 450 kilometrów (279 mil) na apogeum 37 kilometrów (23 mil), zanim wylądowały na wodach u wybrzeży wschodnich kraju. Stwierdzono, że pociski wykazują podobną charakterystykę lotu do pocisków krótkiego zasięgu, które Korea Północna wystrzeliła 25 lipca.

Wojsko Korei Południowej opisało te pociski jako podobne do wyprodukowanego przez Rosję Iskandera, pocisku na paliwo stałe, zdolnego do przenoszenia broni jądrowej, który jest bardzo zwrotny i porusza się po niskich trajektoriach, co zwiększa jego szanse na uniknięcie systemów obrony przeciwrakietowej. W ubiegłym tygodniu Korea Północna przeprowadziła dwa testy próbne tego, co opisała jako nowy system artylerii rakietowej.

Kim Dong-yub, analityk z Seoul’s Institute for Far Eastern Studies, powiedział, że decyzja Korei Północnej o przelocie pocisków nad jej stolicą wskazuje, że jest przekonana o niezawodności systemu. Kim, były urzędnik wojskowy z Korei Południowej, który brał udział w między-koreańskich rozmowach wojskowych, powiedział, że Kim Jong Un dokłada starań, aby zwiększyć zdolności wojskowe Północy, nie dopuszczając do rozpadu negocjacji nuklearnych z Waszyngtonem.

Korea Północna potępiła Waszyngton i Seul podczas wspólnych ćwiczeń wojskowych. Korea Południowa potwierdziła, że rozpoczęły się w poniedziałek, ale nie podała szczegółów na temat ćwiczeń, które miały obejmować symulacje komputerowe, a nie oddziały lub sprzęt.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Północy powiedział we wtorek, że ćwiczenia „zmusiły (Koreę Północną) do opracowania, przetestowania i rozmieszczenia potężnych środków fizycznych niezbędnych do obrony narodowej”.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: