DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kim mówi, że premiery Korei Północnej były ostrzeżeniem dla USA na południu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Grazyna Rebeca

Nie dziele sie ze swiatem wiadomosciami o sobie....

SEOUL, Korea Południowa (AP) – Korea Północna powiedziała środowy przywódca Kim Jong Un nadzorował demonstrację na żywo nowo opracowanych pocisków balistycznych krótkiego zasięgu, które miały wysłać ostrzeżenie do Stanów Zjednoczonych i Korei Południowej podczas wspólnych ćwiczeń wojskowych.

We wtorek, 6 sierpnia 2019 r., Zdjęcie dostarczone przez rząd Korei Północnej pokazuje, co mówi, taktyczny pocisk kierowany nowego typu wystrzelony z lotniska w zachodniej części Korei Północnej lądujący na wysepce na wodach u wybrzeży wschodnich kraju. Niezależni dziennikarze nie mieli dostępu do relacji z wydarzenia przedstawionego na tym obrazie rozpowszechnianym przez rząd Korei Północnej. Treść tego obrazu jest zgodna z dostarczoną i nie może być niezależnie zweryfikowana. Znak wodny w języku koreańskim na zdjęciu podany przez źródło brzmi: „KCNA”, który jest skrótem dla Korean Central News Agency. (Korean Central News Agency / Korea News Service via AP)

Oficjalna koreańska centralna agencja informacyjna poinformowała, że dwa pociski wystrzelone z zachodniego lotniska przeleciały przez cały kraj i obszar otaczający stolicę, Phenian, zanim dokładnie trafiły w cel wyspy u wschodniego wybrzeża.

Cztery rundy demonstracji broni w ciągu dwóch tygodni mają miejsce w impasie w negocjacjach nuklearnych i po tym, jak prezydent Donald Trump wielokrotnie odrzucił znaczenie testów, mimo że broń pokazuje zdolność Korei Północnej do uderzenia na sojuszników USA, Koreę Południową, Japonię i jej bazy wojskowe tam.

We wtorek, 6 sierpnia 2019 r., Zdjęcie dostarczone przez rząd Korei Północnej pokazuje, co mówi o wystrzeleniu nowego typu taktycznego pocisku kierowanego z lotniska w zachodniej części Korei Północnej. Niezależni dziennikarze nie mieli dostępu do relacji z wydarzenia przedstawionego na tym obrazie rozpowszechnianym przez rząd Korei Północnej. Treść tego obrazu jest zgodna z dostarczoną i nie może być niezależnie zweryfikowana. Znak wodny w języku koreańskim na zdjęciu podany przez źródło brzmi: „KCNA”, który jest skrótem dla Korean Central News Agency. (Korean Central News Agency / Korea News Service via AP)

Eksperci twierdzą, że lekceważenie przez Trumpa pokazów broni północy pozwoliło krajowi uzyskać więcej miejsca na rozwinięcie swoich możliwości i zbudowanie dźwigni przed negocjacjami, które mogłyby zostać wznowione jakiś czas po zakończeniu ćwiczeń sojuszników pod koniec tego miesiąca.

Lee Sang-min, rzecznik Ministerstwa Zjednoczenia Korei Południowej, powiedział, że ostatnie działania testowe Korei Północnej nie pomagają w stabilizacji pokoju, i wezwał Pjongjang do podtrzymania porozumienia między Koreą zawartego w ubiegłym roku w celu utworzenia wspólnego komitetu wojskowego w celu omówienia redukcji wojsk napięcia. Nie udzielił konkretnej odpowiedzi, gdy zapytano go, czy Seul uważa, że pokaz broni na Północy będzie się nasilał.

KCNA powiedział, że premiery we wczesny wtorek zweryfikowały niezawodność i zdolność bojową „taktycznych pocisków kierowanych nowego typu”. Kim wyraziła zadowolenie i powiedziała, że premiery będą wysyłały odpowiedni poziom ostrzeżenia do ćwiczeń wojskowych między Stanami Zjednoczonymi a Koreą Południową, które rozpoczęły się w poniedziałek raport powiedział.

Oficjalny Rodong Sinmun w Pjongjangu również opublikował zdjęcia pokazujące coś, co wyglądało jak pocisk wystrzeliwany z wyrzutni zainstalowanej w pojeździe, a Kim uśmiechał się i świętował z wojskowymi.

Raport KCNA przyszedł dzień po tym, jak wojsko Korei Południowej stwierdziło, że wykryło dwa wczesne premiery, które prawdopodobnie były pociskami balistycznymi.

Wspólni szefowie sztabu w Seulu powiedzieli, że pociski pokonały około 450 kilometrów (279 mil) na apogeum 37 kilometrów (23 mil), zanim wylądowały na wodach u wybrzeży wschodnich kraju. Stwierdzono, że pociski wykazują podobną charakterystykę lotu do pocisków krótkiego zasięgu, które Korea Północna wystrzeliła 25 lipca.

Wojsko Korei Południowej opisało te pociski jako podobne do wyprodukowanego przez Rosję Iskandera, pocisku na paliwo stałe, zdolnego do przenoszenia broni jądrowej, który jest bardzo zwrotny i porusza się po niskich trajektoriach, co zwiększa jego szanse na uniknięcie systemów obrony przeciwrakietowej. W ubiegłym tygodniu Korea Północna przeprowadziła dwa testy próbne tego, co opisała jako nowy system artylerii rakietowej.

Kim Dong-yub, analityk z Seoul’s Institute for Far Eastern Studies, powiedział, że decyzja Korei Północnej o przelocie pocisków nad jej stolicą wskazuje, że jest przekonana o niezawodności systemu. Kim, były urzędnik wojskowy z Korei Południowej, który brał udział w między-koreańskich rozmowach wojskowych, powiedział, że Kim Jong Un dokłada starań, aby zwiększyć zdolności wojskowe Północy, nie dopuszczając do rozpadu negocjacji nuklearnych z Waszyngtonem.

Korea Północna potępiła Waszyngton i Seul podczas wspólnych ćwiczeń wojskowych. Korea Południowa potwierdziła, że rozpoczęły się w poniedziałek, ale nie podała szczegółów na temat ćwiczeń, które miały obejmować symulacje komputerowe, a nie oddziały lub sprzęt.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Północy powiedział we wtorek, że ćwiczenia „zmusiły (Koreę Północną) do opracowania, przetestowania i rozmieszczenia potężnych środków fizycznych niezbędnych do obrony narodowej”.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: