DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Holenderski bank ABN AMRO sprawdza klientów pod kątem przestępstw finansowych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

HAGUE, Holandia (AP) – bank centralny Holandii zlecił ABN AMRO sprawdzenie wszystkich swoich klientów detalicznych pod kątem możliwych przestępstw finansowych w ramach represji rządowych.

Znalezione obrazy dla zapytania Holenderski bank ABN AMRO zdjecia

ABN AMRO ujawnił zamówienie w środę wraz z wynikami za drugi kwartał, które pokazały, że jego zysk netto wzrósł o 1% w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku do 693 milionów euro (775 milionów dolarów).

Prezes banku Kees van Dijkhuizen powiedział w oświadczeniu, że z zadowoleniem przyjmuje plany holenderskiego rządu dotyczące walki z przestępczością finansową. Powiedział, że ostatnie zamówienie banku centralnego na sprawdzenie wszystkich klientów będzie kosztowało 114 milionów ABN AMRO, a sankcje takie jak grzywna „mogą zostać nałożone przez władze”.

Bank powiedział, że „znacznie” zwiększy liczbę osób pracujących w tak zwanym programie należytej staranności wobec klienta. Obecnie zatrudnia około 1000 osób.

„Ogólnie rzecz biorąc, w całym banku podejmiemy wszelkie działania naprawcze niezbędne do zapewnienia pełnej zgodności z przepisami”, powiedział Van Dijkhuizen.

We wrześniu ubiegłego roku holenderski bank ING zapłacił 775 milionów euro na załatwienie sprawy związanej z brakiem odpowiedniego zapobiegania praniu pieniędzy.

Krajowa prokuratura twierdzi, że ING od lat nie przeprowadził odpowiednich kontroli przeszłości klientów ani nie zbadał wystarczająco podejrzanych transakcji.

 

zrodlo:https://apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: