DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Dyktatura LGBT+ jest faktem. To się naprawdę dzieje w Polsce!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Szalejąca cenzura, kneblowanie ust stronie katolickiej, próby łamania sumień pracowników, obranie kursu na szkoły i nachalna promocja interesów środowisk LGBT+. To wszystko już dzieje się w Polsce! Jeśli ktoś jeszcze myśli, że to tylko „przedwyborcze wzmożenie”, że to „z czasem minie” – jest w błędzie! Mamy do czynienia z rosnącą dyktaturą LGBT+.

Dyktatura LGBT+ jest faktem. To się naprawdę dzieje w Polsce!

Warszawski samorząd nie zważając na głosy sprzeciwu chce wprowadzać od września do szkół edukację seksualną, koncerny włączają się w promocję środowisk LGBT+ nie tylko użyczając swoją markę, ale i łamiąc sumienia pracowników, aktywiści LGBT+ masowo pozywają obrońców życia za mówienie prawdy o aborcji, dochodzi do prowokacji wobec katolików, a wszelkie głosy krytyki są tłumione, cenzurowane i wrzucane do worka z „mową nienawiści”, „homofobią” i „brakiem tolerancji”.

Na tym nie koniec. Wielką rolę odgrywają tu giganci internetowi. Kolejne kanały w serwisie YouTube, ośmielające mówić prawdę o ideologii LGBT+, są blokowane, a nawet usuwane. Zaś na duchownych ośmielających się mówić o grzechu i zagrożeniach idących za ideologią LGBT+ wylewa się wiadra pomyj. Bezkarnie!

Specjalnie dla Czytelników PCh24.pl zebraliśmy w jednym miejscu informacje dokumentujące przyspieszenie rewolucyjne w naszym kraju, jakie obserwujemy w tym roku oraz materiały publicystyczne dotyczące podnoszącego coraz wyżej głowę tęczowego dyktatu. Zachęcamy do lektury!

Abp Jędraszewski: czerwona zaraza już nie chodzi po Polsce, ale pojawiła się nowa – tęczowa

Trzeba było długo na nią czekać (…) Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa – mówił metropolita krakowski, abp Marek Jędraszewski podczas homilii z okazji 75. rocznicy Powstania Warszawskiego.

 

YouTube na tęczowej wojnie – ocenzurował kanał Radia Maryja. Powód: homilia Arcybiskupa

„Profil Radia Maryja na YouTube otrzymał ostrzeżenie za zamieszczenie homilii ks. abp. Marka Jędraszewskiego. Zarzut, a jakże – szerzenie nienawiści”, poinformowano na Twitterze toruńskiej rozgłośni.

YouTube zawiesił kanał fundacji Kai Godek. Powodem „prawda o aborcji i homolobby”?

Kaja Godek, prezes Fundacji Życie i Rodzina poinformowała, że serwis YouTube zawiesił kanał jej organizacji. Działaczka prolife podkreśla, że publikowano tam „prawdę o aborcji i homolobby”.

Akcja „Stop Pedofilii” na celowniku lewicy. Aktywiści LGBT pozywają obrońców życia

Przeciwko wolontariuszom Fundacji Pro-Prawo do życia toczy się obecnie 48 procesów sądowych. Sprawy dotyczą organizowanych przez Fundację akcji przeciwko aborcji i przemocy seksualnej wobec dzieci. Wolontariusze Fundacji Pro-prawo do życia niemal każdego dnia zmuszani są do udziału w posiedzeniach sądowych oraz przesłuchaniach policyjnych. To rezultat akcji donosów i oskarżeń, jakie składają wobec nich zwolennicy aborcji i aktywiści LGBT.

 

YouTube dopiął swego. Amerykański gigant zlikwidował niezależny kanał wRealu24 TV

To koniec kanału wRealu24 TV na YouTube. Serwis po wcześniejszej blokadzie teraz całkowicie usunął kanał i wszystkie stworzone na nim materiały wideo. „YouTube usunął wRealu24! To już ostateczny krok do totalnej cenzury w RP! W tym samym momencie: Gadowski, Lisicki, wSensie zablokowani! Czy to koniec wolności słowa czy celowa ingerencja przedwyborcza? Nigdy nie damy zamknąć sobie ust! – napisali twórcy stacji na swoim profilu na Twitterze.

 

Nauka Kościoła o ideologii LGBT „mową nienawiści”? YouTube ocenzurował kolejny program

Platforma YouTube zablokowała i usunęła najnowszy odcinek wyprodukowanego przez stację wSensie.tv programu „Wierzę” z udziałem Pawła Lisickiego – redaktora naczelnego tygodnika „Do Rzeczy” – w którym rozmawiano o nauce Kościoła Katolickiego w kontekście ideologii LGBT. Według władz serwisu „szerzono w nim mowę nienawiści”.

 

Ordo Iuris „występuje przeciwko Google” za blokowanie katolickiej krytyki ideologii LGBT

Nie ulega dla mnie wątpliwości, że samo zablokowanie filmów jest naruszeniem dóbr osobistych zarówno redaktora Pawła Lisickiego, jak i prowadzącego program redaktora Miśko, jak i samej firmy będącej właścicielem portalu wSensie.pl. Naruszone dobra osobiste to dobre imię, renoma – w przypadku przedsiębiorstwa, jak również możliwość prezentowania własnych poglądów – mówi portalowi DoRzeczy.pl dr Tymoteusz Zych z Instytutu Ordo Iuris.

 

Wpis „Strefa wolna od LGBT” powodem kłopotów. Dwaj adwokaci pod dyscyplinarną lupą

Strefa wolna od LGBT – napisało na swoich profilach na Facebooku dwóch poznańskich mecenasów. Za umieszczenie wpisów samorządowy pion dyscyplinarny wszczął wobec nich postępowanie sprawdzające.

 

Empik odmówił sprzedaży „Gazety Polskiej”. Znamy zdanie Centrum Monitoringu Wolności Prasy

Jedna z najpopularniejszych sieci dystrybucyjnych w Polsce – Empik oświadczyła, że nie będzie sprzedawał „Gazety Polskiej”, ze względu na dołączenie do najnowszego numeru wlepek „Strefa wolna od LGBT”. „Jest to praktyka niedopuszczalna (…) łamie fundamentalną w ustroju demokratycznym zasadę wolności słowa” – czytamy w oświadczeniu CMWP SDP.

 

Kolejny koncern blokuje „Strefę wolną od LGBT”

Coraz głośniej wokół naklejek z hasłem „Strefa wolna od LGBT”, dołączonych do najnowszego numeru tygodnika związanego z obozem rządzącym. Po Empiku, wycofanie najnowszego numeru pisma ze swojej sieci sprzedażowej zapowiedział koncern zajmujący się dystrybucją paliw.

 

Sprite pod rękę z Stonewall. Organizują tęczową, objazdową Letnią Akademię Równości

W poniedziałek rusza Letnia Akademia Równości, czyli tygodniowa podróż aktywistów LGBT+ po Polsce. Ich celem jest dzielenie się „wiedzą o problemach i postulatach społeczności LGBT+”. Chcą dotrzeć do ludzi, którzy nie mają „okazji porozmawiać z wyautowanym gejem czy lesbijką”. Eskapadę organizuje poznańska Grupa Stonewall wraz z marką Sprite.

 

Prowokacja w Warszawie! Wywieszono symbol powstania na tle tęczy LGBT

Środowiska LGBT próbowały dokonać prowokacji podczas Marszu Powstania Warszawskiego organizowanego przez środowiska narodowe. W trakcie pochodu, na jed

 

Od września w warszawskich szkołach rusza edukacja seksualna. Ratusz milczy o szczegółach

Warszawski ratusz odmawia podania informacji na temat planowanych od września zajęć edukacji seksualnej – alarmuje Instytut Ordo Iuris. W efekcie na miesiąc przed rozpoczęciem roku szkolnego wciąż nie są znane szczegóły programu edukacji seksualnej, której wprowadzenie w warszawskich szkołach zapowiedział prezydent Rafał Trzaskowski.

 

Marsz równości, sala obrad, „Dom Eq”. Kraków ulega dyktatowi LGBT+

Zaczęło się mniej więcej 15 lat temu, od marszu tolerancji (później równości). Z czasem Kraków dawał się uwieść „tęczowej” rewolucji i oddawał środowiskom LGBT+ coraz więcej przestrzeni. Byli już na ulicach, byli w urzędzie, w sali obrad Rady Miasta Krakowa, próbowali sił w szkołach, teraz zbudowali sobie przyjazną „przystań”. I choć mówią o „tolerancji”, coraz śmielej i bezkarnie atakują to, co święte dla katolików. Czy zapewnienia władz o dbałości o chrześcijańską tradycję, rodzinę i o patrzeniu na ręce powstrzyma coraz mocniej dający się we znaki dyktat LGBT+?

 

***

YouTube wytoczył wojnę prawicy. Znikają filmy i kanały, ruszył proces masowego prześwietlania treści

Tysiące usuniętych filmów i dziesiątki zamkniętych kanałów to bilans początkowej fazy operacji przeprowadzonej przez platformę You Tube. Technologiczny gigant pod pretekstem walki z mową nienawiści, „białą supremacją”, dyskryminacją i rasizmem zastosował niespotykaną do tej pory formę cenzury, doprowadzając do usunięcia ogromnej ilości materiału autorstwa twórców zaliczanych przez administratorów do grona konserwatywnej prawicy. Liberalne media przyklaskują walce wytoczonej „neonazistom” i „fanatykom”, a twórcy… bezskutecznie protestują.

 

Łamią sumienie? Musisz powiedzieć „dość”. Nie pomoże fałszywa pokora

Mówiliśmy o tym od dawna. Wielkie korporacje, dzięki obracaniu miliardami dolarów, działając coraz prężniej na polskim rynku, dają miejsca pracy, ale jednocześnie przynoszą rewolucję światopoglądową. Przykład sklepu IKEA pokazuje, że nie wszędzie możesz być katolikiem. Oczywiście, możesz – ale prywatnie „w domu po kryjomu”; jeżeli zdecydujesz się swoim życiem świadczyć o wyznawanych wartościach, być może czeka cię nie tylko ostracyzm i wytknięcie palcami, ale też utrata pracy.

 

Marcin Rola dla PCh24.pl: YouTube dąży do zniszczenia wolności słowa w sieci

Żyjemy w czasach skrajnego marksizmu kulturowego, który jest wzmacniany każdego dnia przez globalne korporacje. To właśnie one poprzez wyznawaną przez ich właścicieli ideologię robią wszystko, aby zamknąć usta i usunąć z przestrzeni publicznej konserwatywnych dziennikarzy – powiedział w rozmowie z portalem PCh24.pl Marcin Rola – twórca niezależnej telewizji internetowej wRealu24 TV, która została usunięta z platformy YouTube pod pretekstem „szerzenia mowy nienawiści”.

 

Rzecz o LGBT, zmianie języka a może i nauczania Kościoła. Czyli tęczowe wzmożenie „Deona”

 

„Tęczowe siostry, tęczowi bracia” – pod takim tytułem ukazał się przygotowywany przez Deon.pl magazyn „Czytaj Dalej” okraszony grafiką homoseksualnej pary okrytej tęczową flagą z akcentem ichthys (ryby) oraz z różańcem w ręku. Porusza on m.in. kwestie osób LGBT w Kościele. I nic w tym dziwnego. Sęk w tym, że ukłon w stronę tęczowej społeczności podlewany jest sugestiami na temat zmiany nauczania Kościoła.

 

Dlaczego arcybiskup ma rację porównując „tęczową zarazę” do marksizmu?

Metropolita krakowski arcybiskup Marek Jędraszewski do określenia homoseksualnej ideologii użył parafrazy znanego historycznego zwrotu dotyczącego komunizmu. Słowa o „tęczowej zarazie”, która zastąpiła „czerwoną zarazę”, oburzyły postępowców, którzy w często niewybrednych, agresywnych, a nawet wulgarnych słowach zaatakowali hierarchę. Tymczasem ksiądz arcybiskup nie powiedział niczego skandalicznego.

 

Witold Gadowski: aktywiści LGBT sprowokują tragedię, żeby wreszcie mieć „tęczowego męczennika”

Dlaczego aktywistom gender tak bardzo zależy na sprowokowaniu nas? Ponieważ wiedzą, że mają bardzo nikłe poparcie dla swoich dewiacyjnych postulatów. Kiedy zatem nie można przekonać mas do siebie, to należy tak rozhuśtać społeczne emocje, aby nikt już nie wiedział, co jest rozsądne, a co nie – pisze na łamach tygodnika „Niedziela” Witold Gadowski.

 

Ks. prof. Bortkiewicz: środowiska promujące LGBT są agresorem. Zagrażają naszej kulturze

„W gruncie rzeczy środowiska promujące LGBT są agresorem ogromnym i zagrażającym naszej kulturze. Ta agresja powinna być restrykcyjnie powstrzymywana(…) Nagłaśnianie ideologii LGBT powinno być w jakiś sposób ograniczone” – ocenił ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr, teolog i etyk.

Czy można „z góry” zakazać marszów LGBT+?

Od lat ruchy LGBT paradują ulicami polskich miast. I z roku na rok treści przez nich propagowane naruszają kolejne granice. Czy zatem można – jak proponują niektórzy – odgórnie zakazać organizacji tego typu imprez? Jakie zrodzi to konsekwencje dla innych zgromadzeń? Z pewnością nic nie stoi na przeszkodzie, by odpowiedzialne za bezpieczeństwo i ład służby błyskawicznie reagowały i podejmowały decyzję o rozwiązaniu marszu, gdy tylko ten wymyka się spod ogólnie przyjętych prawem ram.

zrodlo:https://www.pch24.pl

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: