NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Brytyjska wieś na celowniku zorganizowanych gangów

Zorganizowane grupy przestępcze coraz częściej atakują brytyjską wieś. Kradną drogie maszyny, narzędzia, a nawet zwierzęta gospodarskie – alarmuje inews.co.uk.

W 2018 r. brytyjska wieś została okradziona na sumę 50 milionów funtów. To o 12 procent więcej niż w 2017 r.

Brytyjska wieś na celowniku zorganizowanych gangówDzisiaj złodzieje kradną ciągniki za ponad 100 tys. funtów. (Fot. Getty Images)

Największy, bo aż 62-procentowy wzrost przestępczości odnotowano w Szkocji. Kolejne były: północno-wschodnia (25 proc.) i wschodnia Anglia (22 proc.).

Łupem przestępców padały głównie wysokiej jakości maszyny rolnicze i pojazdy, w tym ciągniki oraz quady – wynika z analizy eksperta ds. rolniczych ubezpieczeń NFU Mutual.

„Niektórzy rolnicy przyznali, iż boją się opuszczać swoje gospodarstwa z obawy, że pod ich nieobecność złodzieje zabiorą dorobek ich życia” – wyjaśnia Tim Price, specjalista ds. obszarów wiejskich w NFU Mutual.

„Zorganizowane gangi wykorzystują fakt, że te miejsca są na uboczu, więc kradną maszyny, narzędzia, a nawet owce” – dodał.

Kiedyś złodzieje kradli jednego baranka, a obecnie – stada owiec. (Fot. Getty Images)

Price podkreślił, że w ciągu jednego pokolenia ludzie mieszkający na wsi byli świadkami, jak bardzo nasiliła się przestępczość w rejonach wiejskich. „Kiedyś  kradziono jednego baranka, a dzisiaj – setki owiec. Co więcej, złodzieje przejmują traktory o wartości przekraczającej 100 tys. funtów” – podkreśla ekspert z NFU Mutual.

Rolnicy nie mają innego wyjścia, jak korzystać z technologicznych rozwiązań w celu chronienia swojego dobytku. Do wykrywania wtargnięcia wykorzystują wiązki podczerwieni, a do śledzenia zwierząt gospodarskich – technologię mikropunktów.

Jak podaje inews.co.uk, złodzieje są mniej aktywni w Walii i południowo-zachodniej Anglii, gdzie finansowe straty były mniejsze w 2018 r. odpowiednio o 7 i 1 proc.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Brytyjska wieś na celowniku zorganizowanych gangów

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Live streaming with light on black metal texture background vector illustration
Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: