NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Brexit bez umowy „osłabi bezpieczeństwo Wielkiej Brytanii”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bezumowny Brexit może oznaczać, że utracimy kluczowe narzędzia UE walki z przestępczością, przez co bezpieczeństwo Wielkiej Brytanii będzie zagrożone – ostrzega wiceszef Scotland Yard, Neil Basu.

Brexit bez umowy "osłabi bezpieczeństwo Wielkiej Brytanii"

Według Basu, żadne planowania i przygotowania nie pomogą zminimalizować ryzyka. „Kluczowe narzędzia walki z przestępczością zostaną utracone, a ich zamienniki nie będą tak dobre. Te systemy i narzędzia zostały opracowane przez UE z ważnych powodów i są bardzo skuteczne” – zaznacza ekspert, cytowany przez „The Guardian”.

Chodzi m.in. o szybki dostęp do systemu Europejskiego Nakazu Aresztowania (ENA), a także szczegółowych baz danych, m.in. Schengen II oraz PNR, zawierających dane pasażerów latających samolotami w Europie.

„Przeprowadziliśmy wiele planów awaryjnych, ale jest kilka rzeczy, których nie możemy wprowadzić w życie. W rezultacie nie mamy żadnej alternatywy np. na to, gdy nie zostaną nam udostępnione dane dotyczące pasażerów samolotów” – tłumaczy Neil Basu.

Neil Basu: „Systemy i narzędzia UE są bardzo skuteczne”. (Fot. Getty Images)

„Stworzyłoby to bezpośrednie zagrożenie, że do kraju przylecieliby poważni przestępcy lub osoby poszukiwane, a my o tym nie będziemy wiedzieć. To niesie duże ryzyko” – zauważa wiceszef Scotland Yard.

„The Guardian” zaznacza, że w konsekwencji brytyjskie służby będą musiały polegać na systemach niezależnego od UE Interpolu, a także na zapisach europejskiej konwencji o ekstradycji z 1957 roku. Zastrzeżono jednak, że opisana w tej konwencji procedura może ciągnąć się nawet latami, w przeciwieństwie do sześciotygodniowej procedury opartej na ENA.

We wrześniu ub.r. podobne ostrzeżenie wydał prestiżowy londyński ośrodek badawczy Institute for Government, który wskazał, że bez nowej, kompleksowej umowy o współpracy UE i Wielkiej Brytanii w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości i spraw wewnętrznych, Brexit może znacząco odbić się na możliwości ekstradycji przestępców, m.in. do Polski.

W konsekwencji służby w UK będą musiały polegać na systemach niezależnego od UE Interpolu. (Fot. Getty Images)

Według danych z 2016 roku, spośród około 1,1 tys. osób, które były wydane przez Wielką Brytanię na mocy ENA wystawionego przez jedno z pozostałych 27 państw unijnych, większość – 646 – było obywatelami Polski. Brak alternatywnej procedury, która pozwalałaby na kontynowanie współpracy po Brexicie, mógłby doprowadzić do znacznych utrudnień w ściganiu tych przestępców przez polskie władze.

„Gdyby zależało to ode mnie, chciałbym, aby negocjacje doprowadziły do ​​zawarcia umowy z UE. Wtedy mielibyśmy dostęp do wszystkich unijnych narzędzi i danych. To byłaby najlepsza opcja” – podsumował wiceszef Scotland Yard, który stał na czele śledztw w sprawie zamachów terrorystycznych w Londynie w 2017 roku.

zrodlo:londynek,net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: