DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

BRAWO WĘGRZY !!! Węgrzy się postawili i wygrali! Zapowiedź bojkotu zmieniła kampanię LGTB Coca-Coli w tym kraju!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Reklama Coca-Coli w Budapeszcie/Fot. Twitter
Reklama Coca-Coli w Budapeszcie/Fot. Twitter

Pisaliśmy już o kontrowersyjnej kampanii reklamowej koncernu Coca-Cola na Węgrzech, która propagowała ideologię LGTB. Zapowiedź bojkotu jej wyrobów zrobiła swoje…

Od dzisiaj firma Coca-Cola zmieniła kampanię reklamową i przesłała w tej sprawie oświadczenie. Znikną m.in. plakaty z parami homoseksualnymi. Pozostaną tylko plakaty z tęczowymi butelkami coli. Półlitrowe cole z taką etykietką będzie można kupić na otwartym w środę międzynarodowym festiwalu muzycznym Sziget w Budapeszcie.

Nie wycofuje się także z hasła „Miłość to miłość. Zero cukru, zero przesądów”. Po tym zalewie homopropagandy do bojkotu wezwali politycy rządzącego Fideszu, a w internecie zaczęto zbierać podpisy pod petycją w tej sprawie do władz Budapesztu i stołecznego przedsiębiorstwa komunikacji publicznej.

Coca-Cola wycofała kontrowersyjne plakaty, ale jej dyrekcja nadal „bajdurzy” o prawie do kochania kogo się chce i równości ludzi. Wszystko OK, ale czemu to pewne gusty są narzucane innym, skoro podobno o nich się nawet nie powinno dyskutować.

Źródło: PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: